ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Шпаргалки!

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Шпаргалки!
Шпаргалка (жарг. шпора) — носій інформації, що використовується на іспитах, тестах, контрольних роботах і інших перевірках знань з метою підглянути або списати те, що перевіряємий повинен був вивчити. Використання шпаргалок офіційно заборонене.
При виявленні шпори у тих що вчаться, як правило, вони виганяються з іспиту з незадовільною оцінкою. Строгість покарання розрізняється у різних учбових установах, часто залежить від традицій країни і лояльності екзаменатора.

Походження слова шпаргалка пов'язано з шкільним жаргоном, шпаргали в множині: «непотрібні речі, лахміття». У словнику М. Фасмера вказується його спорідненість з жартівливим українським словом шпаргал — «старий, списаний папірець». З польської. szparga «старий списаний папірець» (відомо з XVII ст), можливо, від латинського слова sparganum «пелюшка», яке прийшло з грецької. sparganon, що означає те ж саме.

Види шпаргалок:

- Бомба, парашут, ведмідь — аркуш з вирішеним екзаменаційним завданням, виготовлений заздалегідь. Після здобуття білету той, що здає іспит, знайшовши момент, дістає з пачки «бомб» ту, яка відповідає номеру білету і здає її як написану за час іспиту. Інколи бомба виготовляється у вигляді «чистого аркуша» — текст пишеться кульковою ручкою, що закінчилася, і обводиться по вм'ятинах на аркуші вже «на місці».
- Архівка — надрукована дуже дрібним шрифтом шпаргалка. Як для «носія» найчастіше використовуються листи із зошита в клітинку (дрібний шрифт не виділяється).
- Віки-шпаргалка, лінивчик — підбірка роздрукованих статей з Вікипедії по словах, що зустрічається в списку питань до іспиту. Як правило, готується в умовах відсутності часу для написання бомби. Також під Віки-шпаргалками мають на увазі підглядання інформації безпосередньо з самої веб-сторінки через мобільний телефон або інший портативний пристрій.
Даний спосіб дозволяє шукати інформацію на ходу, не готуючи її заздалегідь. Проте, у зв'язку з поширенням мобільних телефонів серед учнів, багато шкіл і вузів ввели правила, що забороняють мати при собі подібні апарати під час іспитів.
Отже чи будете використовувати «бомби», «шпори» чи ні — вирішуйте самі.
Нижче перелік дисциплін, шпори з яких вже викладені на сайті:

Увага! Повний текст шпаргалки з малюнками, формулами та додатками замовляйте користуючись ФОРМОЮ ЗАМОВЛЕННЯ, або дзвоніть (044) 362-87-50

NEW Користуйся шпорами на своєму мобільнику -
заходь на
http://osvita-plaza.in.ua/ зі свого мобільного

А


Б


В


Г


Д


Е


Ж


І


К


Л


М


О


П


Р


С


Т


У


Ф


Х


Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП