ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Написання дипломих робіт

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Написання дипломих робіт
Диплом є теоретичним (експериментальним) дослідженням однієї з актуальних тем в області Вашої спеціальності (напрямку). Диплом показує рівень освоєння Вами методів наукового аналізу складних соціальних явищ, уміння робити теоретичні узагальнення і практичні висновки, обгрунтовані пропозиції і рекомендації по вдосконаленню процесу в області, що вивчається.

Увага! Прохання заповнювати всі поля!


Вид замовлення:
Ваше ім'я *:
Контактний номер телефону *:
Ваш E-mail *:
ВУЗ, навчальний заклад *:
Предмет (дисципліна) з якого(-ої) дипломна робота *:
Тип дипломної роботи *:
Тема дипломної роботи *:
План дипломної (якщо є):
Методичні вказівки до виконання дипломних робіт (матеріал, завдання) у вигляді файлу (якщо є):
Кількість сторінок у дипломній роботі *:


Виконання дипломної *:
Кінцева дата виконання дипломної
роботи *:
Побажання чи зауваження щодо оформлення дипломної роботи:
Наявність посилань на літературу у дипломній роботі *:
На яку ціну Ви розраховуєте: грн.
Оберіть форму оплати *:
*позначено обов'язкові поля


Враховуючи це, наші фахівці з максимальним ступенем відповідальності підходять до процесу написання замовлення (диплома).

Підготовка замовлення (диплом на замовлення) починається з розробки тематики. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати найбільш актуальну тему, яка при цьому буде достатньою мірою забезпечена необхідною літературою і можливістю використання фактичного матеріалу.

Наступним важливим етапом замовлення (диплом на замовлення) - є складання розгорненого плану і бібліографія, яка буде розроблена для Вас протягом 1-3 робочих днів. Значення плану замовлення (дипломної роботи) полягає в тому, що в ході його складання отримують своє конкретне значення: загальна спрямованість теми, перелік даних питань, найменування розділів замовлення (дипломної роботи), уточнюється перелік літератури, що буде застосовуватись у замовленні (дипломній), визначаються об'єкти і джерела отримання практичного матеріалу замовлення (диплому). В процесі складання плану замовлення (диплому) визначається теоретичний рівень і практичне значення роботи в цілому. План замовлення (диплому) і робочий список літератури замовлення (дипломної) Ви повинні погоджувати з науковим керівником.

Загальний об'єм замовлення (диплому) визначається Вами з урахуванням вимог наукового керівника і не впливає на збільшення або зменшення вартості замовлення (диплома).

У наший практиці використовується декілька можливих варіантів підготовки замовлення (дипломної роботи).

Замовлення (диплом) пишеться і надається Вам частинами (відповідно до календарного плану). Це дозволяє відстежувати хід думок нашого наукового консультанта, вчасно поправити його або дати корисну пораду. Проте такий варіант можливий за наявності достатніх термінів для виконання замовлення (диплома) (приблизно 20-30 днів).
Замовлення (диплом) пишеться і надається Вам повністю в готовому варіанті. Цей варіант найбільш прийнятний у разі Вашої великої зайнятості або у разі, коли для виконання замовлення (диплома) в цілому відведений короткий термін (як правило, менш 2-х тижнів).

І в тому і в іншому випадку Ви у будь-який момент можете зв'язатися з співробітником нашого Агентства для уточнення деталей замовлення (диплому).

Співпраця продовжується до захисту Вами виконаного нами замовлення (дипломної роботи) на комісії. Всі виправлення і доповнення в замовленні (готовому дипломному проекті) вносяться без стягування додаткової вартості протягом двох календарних місяців з моменту передачі замовлення (готової дипломної роботи) Вам в руки.

При необхідності наші фахівці зможуть скласти для Вас коротке резюме (доповідь) по Вашому замовленню (дипломній роботі) і підготувати роздатковий матеріал для надання Членам дипломної Комісії.

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП