ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Гарантії

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Гарантії
Наші гарантиії - Ваші позитивні відгуки!

1. Підприємницька діяльність нашої компанії здійснюється на підставі свідоцтва про реєстрацію ФОП. Ми займаємося наданням інформаційних послуг, співпрацюючи лише із викладачами і спеціалістами, що мають вищу освіту і не менш ніж два роки досвіду з написання курсових і дипломних робіт.
2. Для нас важливо піклуватися про репутацію нашої компанії, саме тому ми ніколи не обманюємо замовників і завжди виконуємо усі зобов’язання перед ними. Ми розуміємо, що Ваші позитивні відгуки допомагають нам знайти нових постійних клієнтів.
3. Кожна наша робота має гарантію якості і повну підтримку з боку компанії. Ви маєте право звернутися до нас по допомогу у разі, якщо Ваш викладач знайде недоліки і помилки у замовному проекті. Ми безкоштовно внесемо корективи у дипломну роботу, якщо з моменту її отримання Вами не минув місяць, а також у реферат, контрольну або курсову роботу, якщо минуло не більше двох тижнів.
4. Уважно обирайте тему для замовної роботи, а краще декілька тем одразу, щоб ми могли допомогти Вам обрати кращу з них по вартості і термінам виконання. Кожний замовний проект існує в єдиному екземплярі і пишеться індивідуально. Ми гарантуємо конфіденційність для всіх готових робіт.
5. Вам не потрібно додатково сплачувати за доробку проекту у разі, якщо він не відступає від плану, окресленого під час оформлення замовлення. Зверніть увагу на те, що без рецензії викладача проект на доробку  не приймається. За додаткову плату наша компанія внесе корективи у роботи, що потребують зміни вже обраної теми, узгодженого плану, використання матеріалів і джерел, не зазначених під час оформлення замовлення, стилю оформлення робіт, а також їх об’єму. 
6. Шановні замовники! Дотримуйтесь вимог до замовлень - окреслюйте план, структуру, об’єм і приблизний перелік літератури разом із нами! Ми не несемо відповідальності за інформацію, що Ви нам надаєте. Досвід нашої роботи показує, що 99% з усіх проектів зараховується викладачами. Вам залишається ознайомитися із змістом роботи, щоб Ви змогли відповісти на декілька запитань у якості її захисту. Загубивши електронний варіант замовлення Ви можете звернутися до нас по допомогу – ми знайдемо для Вас копію у нашому архіві. Замовляйте проекти у нас і Ви отримаєте усі гарантії, що на них розповсюджуються.
7. Зауважуємо, що наша компанія не несе відповідальності за якість проекту придбаного Вами вже готовим. Виконану роботу Ви отримуєте у роздрукованому або електронному вигляді. ЇЇ копію ми записуємо на Ваш електронний носій або відправляємо на email. Захист роботи Ви здійснюєте самостійно. Низький бал отриманий за захист проекту не є причиною для повернення Вам грошей. Також ми не повертаємо 40% сплаченого авансу у разі відмови замовника від роботи, що знаходиться на етапі написання.
8. У разі якщо Ви самостійно виправляєте помилки і недоліки, знайдені у проекті, ми не повертаємо Вам частину суми від вартості замовлення. Залиште цю роботу нам. Також Ви маєте змогу підписати з нами угоду на замовлення і отримання проекту згідно з українським Законодавством. В свою чергу наша компанія має право відмовитися від виконання замовлення у разі, якщо на це є причини.
9. Ми пропонуємо Вам сплачувати гроші не за кількість сторінок, як це роблять інші компанії, а за якість роботи. Об’єм проекту несуттєво позначається на його вартості, тому Ви можете бути певні, що отримаєте дійсно якісну роботу. Термін здачі готового проекту Ви визначаєте самостійно. Протягом виконання замовлення Ви можете у будь-який час дізнатися, на якому етапі знаходиться написання Вашої курсової або дипломної роботи. Коли все буде готово, ми зв’яжемося з Вами і домовимося про зустріч для передачі готового проекту.
10. Кожна робота перевіряється у системі Антіплагіат і проходить тестування на її відповідність початковим вимогам, окресленим під час оформлення замовлення.  Це потрібно задля того, щоб Ви особисто впевнилися в унікальності замовного проекту. Усі наші роботи ексклюзивні.
Зверніть увагу на те, що написання курсових і дипломних робіт є творчою діяльністю наших авторів. Вони втілюють свої ідеї, але відштовхуються від інформації наданої Вами. Ми несемо відповідальність за індивідуальність і якість проектів, але не за їх здачу на перевірку. Тому пропонуємо Вам ретельно ознайомитися із змістом роботи перш ніж захищати її.
Будьте уважні під час надання нам усіх вимог до замовного проекту, що стосуються плану, переліку літератури та структури. Ми не несемо відповідальності за надані Вами дані. Також наша компанія не відповідає за Ваші стосунки із викладачем. Якщо він відмовиться приймати роботу, в цьому не буде нашої провини. Ми зробимо усе, щоб допомогти Вами, але лише Ви відповідаєте за успішний захист проекту.
Ми маємо знати усі вимоги Вашого викладача стосовно роботи, щоб надалі не було помилок. Зверніть увагу, що всі вимоги до проектів приймаються не після їх виконання, а ще до початку їх написання. Тому будьте уважні аби ситуація не нагадувала випадки, коли готова робота не відповідає зазначеним викладачем вимогам. Наша компанія не несе відповідальності за помилкову або неточну інформацію, що Ви надали.
УВАГА! Доробка виконується протягом двох робочих днів мінімум. Придбані готові проекти і ті роботи, зобов’язання по яким були припинені за погодженням із клієнтом, не мають гарантій з боку нашої компанії. До вартості робіт входить їх роздрукування у форматі А4 у єдиному екземплярі та їх запис на CD-диск. Ми друкуємо документи лише у форматі Excel та Word. Наша компанія не несе відповідальності за роздрукування формул. У разі супроводу проектів їх додаткове роздрукування здійснюється за гроші.
Шановні клієнти!
Наша компанія здійснює свою діяльність на підставі свідоцтва про реєстрацію ФОП. Ми вирішимо будь-які Ваші проблеми. Але пам’ятайте про доброзичливість і коректність у спілкуванні із нами. Ваше відношення до нас допоможе Вам безкоштовно доробити замовлення у разі потреби (вирішується у кожному випадку окремо). Ми робимо усе, щоб допомогти Вам, але Ви самі відповідаєте за успішний захист готового проекту.
Клієнти, що користуються послугами нашого сайту, автоматично погоджуються з умовами цього договору.

Діяльність агентства здійснюється на основі свідоцтва держреєстрації ФОП

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП