ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Навчально-методичні розробки

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Навчально-методичні розробки
Навчально-методичні розробки

Навчально-методичне забезпечення учбового процесу.

Комплексним навчально-методичним і програмним забезпеченням учбового процесу ВУЗу або іншого навчального закладу - є сукупність взаємозв'язаних навчально-методичних матеріалів на різних носіях інформації з учбової дисципліни конкретного учбового плану спеціальності (напряму) необхідних для організації учбового процесу незалежно від форми і технології навчання. Учбові комплекси розробляють провідні викладачі університетів, а потім ці комплекси проходять апробацію в учбовому процесі, у тому числі і при використанні дистанційних освітніх технологій.

У загальному випадку до складу учбового комплексу входять: навчальні посібники в поліграфічному виконанні, електронний навчальний посібник, мультимедійний навчальний посібник, програми комп'ютерного тестування знань. Якісна розробка учбових комплексів є вагомим чинником, особливо при дистанційному навчанні студентів.

Навчальні посібники.

Навчальними посібниками є учбово-теоретичні видання в поліграфічному виконанні, що частково або повністю замінюють або доповнюють базовий підручник з дисципліни. Змістовна частина навчальних посібників відповідає Державному освітньому стандарту вищої професійної освіти відповідної дисципліни по спеціальностях університету, інституту та ін.

Електронні навчальні посібники.

Електронні навчальні посібники - це мережеві учбові курси, призначені для організації учбового процесу. Електронний підручник розбитий на модулі, що складаються з фрагментів тексту, зображень, відео роликів, аудіо файлів, Flash-анімації, віртуальних лабораторних робіт. Після кожного модуля здійснюється тестовий контроль знань. Електронні підручники проходять апробацію в системі on-line навчання.

Мультимедійні навчальні посібники.

Мультимедійні навчальні посібники - це комп'ютерні учбові програми, призначені для організації процесу навчання на комп'ютері студента.

Підручники реалізовані із застосуванням технології мультимедіа і гіпертексту з великим числом інтерактивних тренажерів, які забезпечують генерацію завдань, покроковий контроль їх виконання, виявлення помилок при вирішенні завдань, і віртуальних лабораторних робіт. Всі мультимедійні навчальні посібники постачаються на компакт-дисках і апробовані в реальному учбовому процесі.

Комп'ютерне тестування знань.

Комп'ютерне тестування знань - це комп'ютерні учбові програми, призначені для організації проміжного і підсумкового контролю знань в очній або заочній формі навчання. Комп'ютерні тести реалізовані в двох варіантах: база тестових питань фіксована і база питань, що формується для кожного студента індивідуально, на основі застосування генераторів тестових завдань. Тестові питання мають відкриту і закриту форму введення відповіді і можуть містити текст, малюнки, формули, таблиці. Дані комп'ютерні тести апробовані в реальному учбовому процесі.

Навчально-методичні розробки навчальних закладів України. Методичні вказівки - в електронному вигляді.

Тематичний каталог

Безпека життєдіяльності

Економічна статистика

Охорона праці

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП