ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Шпаргалки! - Українська мова

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Шпаргалки! - Українська мова

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Приклади ділових паперів

Відомість
Відомість- це різновид документ, який найчастіше використовується в бухгалтерській справі,в банківській справі. Відомості бувають платіжні. Накопичувальні, на виплату пенсій, заробітної платі.

Приклад

Підприємство
Заява про відкриття рахунку
У зв’язку з розширенням мережі комерційних банків зявляються нові видиділових паперів. Зокрема широко використовуються заяви про відкриття рахунків.Зразок:
Заява
про відкриття рахунку
Промінвест банк
ПП «Діамант»
Просимо відкрити розрахунковий рахунокна підставі інструкці національного банку України, нам відомих і тих, що мають обовязкову для нас силу.

М.П. Керівник (посада) (підпис)
Головний бухгалтер (підпис)
«23» вересня 2005 року
відмітки банку (штамп)
Відкрити
розрахунковий рахунок
Документи на
оформлення відкриття
рахунку і здійснення
операцій за рахунком
перевірив
Дозволяю
Керівник (підпис)
Головний бухгалтер (підпис)
Характеристика
Хар-ка- це документ , в якому дається оцінка ділових і моральних якостей працівника. Є хар-ки виробничі, атестаційні, для вступу до навчального закладу та ін.
Прізвище, ім’я та по батькові особи, якій дається характеристика, пишеться після назли, з правого боку, в родовому відмінку. В цих рядках вказуються і анкетні дані. Далі подаються про трудову діяльність (у теперешньому часі, форма третьої особи), характеристика ділових якостей і висновки. Обов,,язкововказується призначенння характеристики, ставиться дата і підпис керівника.
Характеристика
Колесник Ігор Володимирович навчається у Криворізькому економічному інституті з 1 вересня 2005 року. За період навчання з 1 вересня до 28 грудня показав себе гарним студентом, добре вчиться, користується авторитетом в колективі, дуже талановитий, приймав участь в інститутському фестивалі „Алло, ми шукаємо таланти!”
Ігор до всього має творчий підхід. Займається брейк- дансом, відвідує спортивну секцію з футзалу на базі спортивного залу інституту. Має багато друзів, доброзичливий, співчутливий, з добрим почуттям гумору, відгукується на неприємності інших. Приймає активну участь у творчому житті інституту.
Характеристика видана в деканат факультету МЕ і П КЕІ КНЕУ.
Студент групи 6.103-2
спеціальності міжнародна
економіка
Факультету МЕ і П. (підпис) М.А. Решад
Лист
Лист - це узагальнена назва документів (лист-повідомлення, лист-подяка, лист-нагадування, лист-прохання, листи супровідні, рекламні та інші), що пересилаються поштою.
Листи друкують на друкарській машинці на компютері. Особисті листи пишуть ще й від руки.
Щодо змісту службового листа: мають бути вступ, виклад, висновки й закінчення. Тест складається довільно. Діловий лист. Діловий лист – це документ, який пишеться в офіційно-діловому стилі. Для нього характерні: конкретика, чіткість, лаконічність.
Приклад

Лист
Декану
Факультету МЕіП
Сафонову Ю.М.

20. 01 2006. №237 адреса нархозу
Повідомляємо, що 04.02. 2006. студенти ........ та .......... будуть відсутні.
Причина – зустріч випускників у школі

Додаток: пропущені лекційні пари будуть відпрацьовані.
Студент КЕІ КНЕУ підпис П.І.Б.
Оголошення
Ог-ня- це інформація про будь-які події: відкриття навчальних закладів, влаштування урочтстостей, концерти, галузі підприємницької дія-сті, продаж товарів та ін.
Ог-ня дають як окремі підприємства, організації, державні установи, так і окремі особи.
Приклад:
Оголошення
Продам та віддам у хороші руки новонароджене цуценя породи скотч-тер’єр. Зроблені усі необхідні щеплення.
Дзвоніть за телефоном: 53-31-04
Дзвонити з 15:00 до 20:00.
Спитати Ігоря Володимировича.

Доручення
Доручення (довіреність) – це письмове повноваження, яке видається установою, організацією, чи підприємством або окремою особою іншій особі для офіційного пред’явлення при здійсненні юридичних дій, одержання грошей чи матеріальних цінностей.
Доручення буває особисте і службове. Особисті доручення найчастіше складаються на одержання грошей. Підпис довірителя має бути завірений керівником. Установи організації чи підприємства, де він вчиться, або працює, текст пишеться довільно. Обов’язковими є реквізити: прізвище ім’я та по батькові довірителя а також особи, якій видається доручення; зміст дій; назва установи, де виконуються операції; підпис довірителя; дата написання документу та дата засвідчення підпису; кругла печатка.

Приклад

Доручення
Я, П.І.Бмоє, номер паспорту ......., доручаю П.І.Б.його/її, номер паспорту ............. одержати в касира управління мені належну зарплату за серпень.
Доручення дійсне від ..... до ......
19. 01. 2006.
Підпис мій П.І.Б. мій

Підпис бухгалтера(мене) засвідчую:

Декан факультету МЕіП Підпис Ю.М. Сафонов
20. 01. 2006.

Запрошення
Одним із поширених документів, що не втратив свого призначення і сьогодні, є запрошення. Це коротке повідомлення про якусь подію і запрошення взяти в ній участь.

Приклад

Запрошення
Шановний Юрію Миколайовичу
Запрошуємо вас на святкування успішного складання іспитів факультету МЕіП., яке відбудеться 29 січня о 18 годині у нічному клубі „Голівуд”.
Чекаємо на вас.
Студенти першого курсу

Розписка
Розписка – це письмовий документ, що складається на підтвердження будь-яких дій. Текст пишеться у довільній формі. Обов’язкові реквізити П.І.Б. особи що дає розписку, виклад (якщо це позичка грошей, вказується сума. Якщо йдеться про матеріальні цінності, перелік їх), дата і підпис.
Складається розписка в одному примірнику. Іноді вказуються свідки, якщо виникає потреба в їхній присутності

Приклад

Розписка
Я, П.І.Б. моє, (номер паспорту) одержав від Сафонова Юрія Миколайовича 13(тринадцять) комп’ютерів для роботи в аудиторії.
Підстава: наказ ректора КЕІ КНЕУ
20. 01. 2006. підпис П.І.Б. моє

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП