ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Астрономія » Загадки космосу

Кошмарна сенсація! Де знаходиться - ПЕКЛО?!
Де знаходиться - ПЕКЛО?!

Кілька років тому під грифом «Цілком таємно» в Національному управлінні по космічній аеронавтиці (НАСА) зберігалася сенсаційна інформація. 9 серпня 1973 року з борту космічного корабля «Скайлеб-2» астронавти передали повідомлення, що приголомшило всіх співробітників Лабораторії космічних досліджень США. У нім говорилося: «Пекло знаходиться в середині Сонця. Ми бачимо, як горять мертві. Ми бачимо пекло». Зв'язок на декілька секунд урвався, а потім посланці Землі передавали з космічного простору звичайні для польоту дані, неначе і не було перед цим сенсаційного послання. Пекло.

Фахівці НАСА довгі 16 років спростовували всі чутки про цю подію. Але в 1985 році американський журнал «Світова наука» підвів завісу таємниці. Неймовірне повідомлення екіпажу «Скайлеб-2» було, виявляється, опубліковано і повергнуло людей в жах.

У серпні 1978 року астронавти, знаходячись на борту космічного корабля, досліджували сонячні спалахи за допомогою спектрогеліографа, який відзначав всі зміни на фотоплівці. Під час цього спостереження на небесному світилі стався вибух величезної сили. З глибини вогненної кулі на 800 тисяч кілометрів (!) вгору рвонувся стовп гелію.

І несподівано на очах у приголомшених спостерігачів рідкий потік газу застиг. Цілих 70 секунд прилад фіксував кошмарне бачення: на цьому вогненному стовпі з'явилися сотні тисяч людських осіб, змучених тортурами у вічному полум'ї. Спочатку астронавти подумали, що це галюцинація, але зображення осіб були дуже чіткими. Астронавти бачили те, чого, на думку атеїстів, не існує, - пекло.

Як стверджує журнал, в даний час дані, отримані американцями, ретельно вивчаються.

Чистилище

Опісля десяти років після цього сенсаційного повідомлення деякі американські видання повідали читачам про ще одну фантастичну подію. Використовуючи спеціально створену апаратуру і телескоп для спостережень в інфрачервоному випромінюванні, дослідники НАСА зняли на фотоплівку дивне явище: у відкритому космосі парили примари померлих людей і тварин.

Ця подія викликала різку розбіжність між представниками офіційної науки, парапсихологами і служителями Церкви. Але в одному були єдині всі: фотографія справжня! Один з членів офіційної комісії експертів заявив: «Ми давно знаємо про існування примар. Ще в травні 1993 року ми змогли побачити ці істоти в космосі за допомогою телескопа «Хабл». Проте керівництво НАСА і уряд вирішили ці відомості засекретити до тих пір, поки можна буде пояснити людям, що ж є цими створіннями, що світяться і мають форму людини.

Перші знімки невідомого учені отримали, коли досліджували вплив Сонця на планету Нептун. На фотографіях чітко було видно безліч людських тіл, що світяться. Думки наукових діячів із цього приводу були неоднозначні.

Педро Гарсіа, іспанський теолог, вважає: «Ця частина Всесвіту є чистилищем – місцем між раєм і пеклом. Тут душі померлих чекають судна за свої земні справи».

Інший знаменитий американський фізик, що побажав залишитись невідомим, сказав: «Ці форми – результат електричних імпульсів – справжнє єство життя, яке не має ні початку, ні кінця. Коли люди вмирають, електрика тіла виходить в космос. І це все».

Автор 11 книг про інопланетні цивілізації, доктор Алан де Вольєра, прийшов до висновку, що форми, видимі на фотографіях, не що інше, як позаземні істоти...

Не дивлячись на безліч різних думок, очевидне одне – до існуючих таємниць людства додалася нова. Із цього приводу представник НАСА заявив: «Для її дозволу зараз проводиться напружена робота, не дивлячись на величезні витрати».

Можливо, в недалекому майбутньому жителям нашої планети і стануть відомі найнеймовірніші результати, але спокушатися із цього приводу не стоїть. Військові, як відомо, уміють зберігати таємниці.

У пошуках раю НАСА залишила без коментарів факт, що приголомшує уяву: американський астронавт Чарльз Гінсон пробув в космосі - 28 років! Приватні особи з НАСА стверджують, що подібний випадок не піддається поясненню, а офіційний представник цієї організації заявив: «Ми втратили контакт з командиром космічного корабля Ч. Гінсоном через 3 години 58 хвилин після старту. Оскільки місія була таємною, ми не могли повідомити про це публічно. У наших документах Чарльз Гінсон фігурує як особа, безслідно зникла. Так було до 26 березня 1991 року.

У той весняний день, через майже 28 років після того, як астронавт зник в космосі, одна американська військово-морська частина прийняла радіограму Ч. Гінсона. Незабаром після цього в океані була знайдена капсула «Джеміні» з астронавтом на борту.

Виникає питання, як астронавт міг існувати в космічній безодні 28 років із запасом палива, їжі і води всього на пів року? Без участі якихось «позаземних» сил таке немислиме!

У цій загадковій справі офіційної версії НАСА не існує. Космічний корабель з астронавтом на борту запускали військові, тому все покрито таємною. Документи, що стосуються цієї події, пропали разом з архівом. Немає навіть доказу того, що Гінсон знаходився в штаті НАСА, хоча всі літні співробітники добре пам'ятають його.

Чарльз Гінсон пройшов карантин на авіабазі Едвардс в Каліфорнії. Астронавт і «Джеміні» ретельно вивчалися. Спеціально створена група психоаналітиків намагалася отримати від Гінсона відомості про його фантастичну пригоду.

- Фізично він почуває себе добре, але повністю дезорієнтований, - заявив репортерам співробітник НАСА. – Не розумів своєї відсутності на Землі протягом довгого часу. Психічний стан астронавта залишає бажати кращого, його слова неможливо зв'язати в одне ціле. На питання, де він знаходився, чи спілкувався з жителями космосу або з якими-небудь «надприродними» силами, Гінсон незмінно відповідав: «Ніколи більше!... Ви повинні зрозуміти. Це ваші вороги». Подальші питання викликали істерику і плач.

Відомий польський маг Кшиштоф Буллишко через засоби масової інформації заявив тоді, що скоро астронавт заговорить, і те, що він розповість, потрясе суспільство.

Пройшов, проте, вже значно більший час, а нових відомостей про 28-річний космічний вояж не з'явилося. Можливо, це безпосередньо пов'язано з виявленням в космосі пекла і чистилища. Цілком імовірно, що Ч. Гінсон побував в раю, оскільки він повернувся живим на Землю. Але де ж тоді знаходиться цей рай? І чи справді так там добре, якщо астронавт вигукував: «Ніколи більше!».

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Кошмарна сенсація! Де знаходиться - ПЕКЛО?!» з дисципліни «Загадки космосу»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ЦІНОУТВОРЕННЯ В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ СФЕРІ
Кошмарна сенсація! Де знаходиться - ПЕКЛО?!
Методи оцінки реальних інвестиційних проектів
. СУТНІСТЬ ТА ЕКОНОМІЧНА ОСНОВА ГРОШОВОГО ОБОРОТУ
МЕТОДИ ПРОГНОСТИКИ


Категорія: Загадки космосу | Додав: admin (20.06.2010)
Переглядів: 2703 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП