ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Виробництво » Технології виробництва

Технологічний процес виготовлення ДСП
ДСП – один з найпопулярніших матеріалів при виробництві меблів і інтер’єрного будівництва. У агресивному середовищі застосовується спеціалізовані види ДСП – з підвищеною вологостійкістю. ДСП відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, простотою догляду і низькою вартістю.

ДСП виготовляється шляхом гарячого пресування крупнодисперсної стружки, яку отримують з відходів що виникають в деревообробних процесах, і введенням термореактивної смоли синтетичного виробництва, а також гідрофобізуючих антисептичних та інших добавок. Саме завдяки добавкам плита ДСП набуває особливої довговічності і міцності.

Сорт ДСП визначається виходячи з якості його поверхні. Згідно ГОСТ 10632-89 плити першого сорту повинні мати рівну відшліфовану поверхню без виступів, подряпин і дефектів. Товщина плит ДСП – 10-26 мм. Плити першого сорту використовуються для виробництва меблів.

Технологічний процес виготовлення ДСП плит передбачає строгий контроль при використанні добавок, що з'язують, ДСП можна визнати екологічно чистим матеріалом. Всі види плит ДСП проходять перевірку на вміст формальдегіду. Останнім часом його вміст почали визначати так званим “камерним” методом, при якому зразок ДСП з площею поверхні 1 кв м поміщають в камеру об'ємом 1 куб м і через певний час беруть з камери пробу повітря для визначення в ньому формальдегіду. Цю пробу порівнюють з нормами і дають гігієнічний висновок про придатність ДСП для виробництва меблів. Даний метод вважається найбільш ефективним і органи Держсанепіднагляду видають свої висновки на основі камерного методу випробувань ДСП

Відповідно до ГОСТ 10632-89, гранично допустимою концентрацією (ГДК) формальдегіду для атмосферного повітря вважається 0,035 міліграм/куб м, повітря робочої зони – 0,5 міліграм/куб м. Завдяки використанню сучасних технологій виготовлення ДСП, концентрацію формальдегіду в деяких виробах вдалося понизити до 0,02 міліграм/куб м. І це при тому, що в масиві багатьох порід деревини (без клейових смол) звичайний природний вміст формальдегіду доходить до 12 міліграм. ДСП з показником емісії формальдегіду Е1 відрізняється більшою екологічною чистотою, а ось ДСП з Е2 забороняється використовувати у виробництві дитячих меблів. Самими екологічними вважаються ДСП австрійського і німецького виробництва.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Технологічний процес виготовлення ДСП» з дисципліни «Технології виробництва»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Задача о двух яйцах
Методи оцінки реальних інвестиційних проектів
Цифрові системи передачі даних
Аудит інвестицій. Мета, завдання та джерела перевірки
ЕКОНОМІЧНІ МЕЖІ КРЕДИТУ


Категорія: Технології виробництва | Додав: admin (17.05.2010)
Переглядів: 6260 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
1   [Материал]
aaaaaaaaaaaaaaaa vace O_o

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП