ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Створення і перегляд Web-сторінок, броузери
Команди мови HTML можна набрати з допомогою звичайного текс-тового редактора. Але текстовий файл мусить мати розширення — HTM.
Для створення Web-сторінок існують також спеціальні редакто-ри. Їх прийнято поділяти на дві категорії:
1. Код-орієнтовані редактори.
2. Редактори WYSIWYG (What You See Is What You Get).
Основна відмінність між редакторами різних груп полягає в то-му, що редактори WYSIWYG дозволяють створювати гіпертекстові сторінки без знання мови HTML.
Якщо в код-орієнтованих редакторах робота ведеться з HTML-кодом, і кінцевий вигляд сторінки можна побачити у спеціальному вікні перегляду (або ж зовсім не можна в редакторі), то WYSIWYG-редактори надають можливість розміщення об’єктів безпосередньо у вікні перегляду (HTML-код генерується автоматично, і користувач про нього може й гадки не мати).
Звісно, WYSIWYG-редактори є зрозумілішими непідготованому користувачеві, проте знання мови HTML дозволяє створювати скла-дніші та вишуканіші Web-сторінки.
Серед код-орієнтованих редакторів можна назвати: HTML Assistеnt (freeware, 2 Mб), Allaire HomeSite 3.0 ($ 79; 6,4 Mб), Sausage HotDog Professional 4.5 ($ 150; 11,9 Mб), Luckman WebEdit Pro 3.0 ($ 90; 7,4 Mб).
Найпопулярнішими WYSIWYG-редакторами є редактори, вмонтовані в пакети Netscape Communicator 4.0 ($ 39; 15 Mб) та Microsoft Internet Explorer 4.0 (freeware, 25 Mб). Серед інших можна назвати AOLPress 2.0 (freeware; 3,6 Mб), SoftQuard HoTMetaL PRO 4.0 ($ 129; 20 Mб).
Для перегляду гіпертекстових Web-сторінок використовуються спеціальні програми — броузери. Ці програми інтерпретують ко-манди мови HTML і подають документ у відповідному вигляді. Пе-рший броузер було розроблено 1993 р. студентом Іллінойського університету Марком Андріссеном (програма Mosaic). Наступного року розробники Mosaic почали працювати на нову фірму — Netscape Communications. Результатом цієї праці стала поява броу-зера Netscape Navigator, який зараз є найпопулярнішим із броузерів і складає конкуренцію продуктові від Microsoft — Internet Explorer. На рис. 33 показано розподіл ринку броузерів на основі узагальнен-ня інформації, отриманої від різних Web-сайтів.
Нині найсучаснішим клієнтським програмним забезпеченням для роботи з Web від Netscape і Microsoft є Netscape Communicator 4.0 та Internet Explorer 4.0 відповідно.
До складу базової версії Netscape Communicator входять:
• броузер Navigator 4.0,
• клієнт електронної пошти Messenger,
• програма для сумісної роботи Conference,
• news-клієнт Collabra,
• редактор HTML Composer.
Системні вимоги: 16 Мб RAM, 15 Мб дискової пам’яті, опера-ційна система: Microsoft Windows 3.1, Windows 95, Windows NT, Unix, Macintosh System 7.1.
Повна версія Internet Explorer включає:
• броузер;
• Outlook Express — клієнт електронної пошти;
• NetMeeting — програма для групової роботи в Internet;
• Microsoft Chat — програма для електронних бесід;
• FrontPage Express — редактор HTML;
• Web Publishing Wizard — «чарівник» для копіювання користу-вацьких Web-сторінок на сервери Internet.
Системні вимоги: 16 Мб RAM, 25 Мб дискової пам’яті, опера-ційні системи: Microsoft Windows 3.1, Windows 95, Windows NT, Macintosh System 7.1.
%
Важливою перевагою Microsoft є можливість завантажити Internet Explorer із серверів компанії безкоштовно, тоді як для Netscape Communicator це можливо лише на час апробації, після чо-го необхідно заплатити 39 доларів США за базову версію пакета (попередні версії Netscape Navigator 2.0 були також безкоштовними). До того ж Java в Explorer працює набагато швидше.
Реалізації динамічного HTML Microsoft і Netscape між собою, на жаль, несумісні.
Броузери різняться ще за рядом параметрів, але в цілому забез-печують аналогічні функції. Щоправда, Netscape дещо випереджає Microsoft стосовно їх реалізації.
Однією з основних причин переважного використання Netscape користувачами є орієнтація Microsoft на платформи Windows 95 і Windows NT.
З-поміж інших броузерів можна назвати NCSA Mosaic, Winweb, Cello, Lynx. Р\

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Створення і перегляд Web-сторінок, броузери» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Аудиторський висновок та його види
На наклонной плоскости
Оцінка ймовірності та здійснюваності інвестиційного проекту
Методи оцінки реальних інвестиційних проектів
Посередництво комерційних банків при операціях з іноземною валюто...


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 2269 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП