ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Формати файлів і протоколи передачі електронної пошти
Основним форматом файлів для пересилки електронної пошти є 7-бітні ASCII-символи. Вся інформація, що пересилається, автоматично обрізається до 7-бітного представлення. Для конвертації двій-кових файлів (8-бітних) використовуються програми-перекодувальники (наприклад, UUEncode, UUDecode — розширен-ня .uu /.uue). Перетворивши файли відповідним чином, можна від-правляти звукові файли, графічні зображення, мультимедіа дані, ві-деофрагменти та інші види інформації. Перевага такого підходу — не потрібно враховувати особливості файлових систем різних комп’ютерних платформ. Великі файли перед перетворенням і пе-ресилкою стискаються з допомогою архіваторів.
ASCII-формат дозволяє будь-кому переглянути повідомлення, тому для захисту від простого перегляду можна використати спеціа-льні пакети шифрування повідомлень (PC-CODE — з ключем, ROT13 — кодування без ключа).
Не рекомендується передавати в одному повідомленні великі файли (більші за 100 Кб). Під час передачі можливі збої, що при-зводять до невиправданих повторів передачі.
У разі ненадійності ліній рекомендується передавати файли пор-ціями по 10—30 Кб, використовуючи для розбиття тексту звичайні редактори, а для двійкових і архівних файлів — спеціальні програ-ми, що входять до комплекту програмного забезпечення для елект-ронної пошти.
SMTP (Simple Mail Transfer Protocol — простий протокол пере-дачі пошти) описано у стандарті RFC-821, що визначає спосіб до-ставки повідомлення від відправника до отримувача.
Для його підтримки використовуються системні програми до-ставки пошти (наприклад, sendmail в UNIX-системах), які одноча-сно можуть реалізовувати декілька поштових протоколів. Системні програми отримують запити на передачу поштових повідомлень з користувацьких додатків (наприклад, mail, Lotus Notes). Зазвичай системні поштові програми запускаються разом з операційними си-стемами (у багатокористувацьких системах) або як резидентні, чи кожного разу перед відправкою пошти (в однокористувацьких сис-темах). Системні адміністратори конфігурують поштові програми таким чином, щоб вони перевіряли пошту через регулярні проміжки часу. Даний протокол не може працювати з іноземними мовами.
UUCP (UNIX-to-UNIX Copy Protocol) — старий стандартний спосіб копіювання файлів з одного UNIX-хоста на інший. (Комп’ютери UUCP підключені до своєї власної мережі, а з Internet пов’язані лише через шлюзи електронної пошти.) Для пе-редачі повідомлення необхідно точно знати, через які поштові сервери воно має пройти.
RFC-1341 — новий стандарт. Пропонує метод включення бінар-них даних у поштові повідомлення MIME (Multipurpose Internet Mail Extension — 1993 р., багатоцільове розширення пошти Internet). Може використовуватися для відправлення аудіо і відеоданих, через що називається мультимедіа — розширенням пошти Internet. Повід-омлення, закодовані з допомогою МІМЕ, мають менший розмір, ніж закодовані з допомогою UUEncode.
MAPI (Mail Application Programming Interface) — Microsoft Mail.
VIM (Vendor Independent Messaging) — Lotus Notes. Розроблені для передачі повідомлень електронної пошти в локальних мережах, ці протоколи визначають формат і кодування повідомлення і нале-жать до протоколів транспортного рівня. Несумісні між собою та з іншими поштовими системами (у тому числі й Internet), бо викорис-товують оригінальні (бінарні) формати даних. Для перетворення форматів повідомлень використовуються шлюзи.
Шлюзом тут є програма, яка переводить електронну пошту з од-ного формату в інший.
Всі значні виробники програмного забезпечення пропонують для своїх поштових програм шлюзи. Щоправда, вони можуть бути до-сить дорогими (тисячі доларів).

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Формати файлів і протоколи передачі електронної пошти» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Диференціація кредитних операцій за ступенями ризику
Інвестиційний клімат держави
Синоніми (ідеографічні, стилістичні, контекстуальні, перифраза, е...
Задача о двух лодках
Протоколи супутникових мереж


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 2641 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП