ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Протоколи супутникових мереж
Для супутникових систем застосовуються протоколи сімейства Aloha, розроблені на початку 70-х рр. у Гавайському університеті.
Перші версії цих протоколів були асинхронними. Наземна стан-ція може почати передачу даних у будь-який момент часу, після чо-го прослуховує ефір, очікуючи, коли супутник ретранслює переда-чу. Якщо ретрансляції не відбувається, то передача повторюється. Ці протоколи працювали на основі множинного доступу з виявлен-ням колізій, аналогічно Ethernet, проте час обробки колізій на від-станях у десятки тисяч кілометрів набагато більший, ніж у локаль-них мережах.
Під час роботи за синхронними протоколами всі наземні станції, які працюють з певним супутником, жорстко синхронізуються з ним. Час квантується на інтервали фіксованої довжини, і початок передачі кожної станції має збігатися з початком такого інтервалу. Це в середньому вдвічі зменшує кількість конфліктів порівняно з асинхронною версією протоколу.
Подальше вдосконалення протоколу Aloha полягає в наданні за вимогою конкретній наземній станції виділеного часового проміж-ку, а також у присвоєнні наземним станціям пріоритетів.
Для кодування сигналу під час передачі використовуються два методи: FDM — мультиплексування з розділенням частот і TDM — мультиплексування з часовим розділенням.
FDM орієнтований на передачу аналогових мовних сигналів. За цим методом кожному потокові виділяється смуга завширшки 4 КГц у загальній смузі пропускання. Для передачі цифрових даних їх спочатку перетворюють на аналоговий сигнал, а потім декілька од-ночасних сигнальних потоків мультиплексуються в одну смугу про-пускання.
У TDM час квантується, сигнал з одного потоку «розмазується» на всю смугу пропускання і передається протягом виділеного інтер-валу. Потім обробляється другий потік і т. д. Такий підхід дозволяє використовувати смугу більш гнучко, але вимагає складнішого об-ладнання.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Протоколи супутникових мереж» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: АО "МММ" Історія, наслідки та реклама
Загальне визначення лексики
Аудит загальновиробничих витрат
Магнитная гора
Як наростити тИЦ без щомісячних платежів


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 1594 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП