ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Екологія » Проблеми забруднення навколишньго середовища

Результати варварської діяльності людини по відношенню до природи – приведуть до екологічної катастрофи?
Результати варварської діяльності людини по відношенню до природи – приведуть до екологічної катастрофи?

У серпні на території більшої частини України можливе досягнення максимальної температури цього року - порядка 40-42 градуси тепла. Такий прогноз зробив начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

"У серпні на території України, згідно розрахунків, можуть з’явитися найвищі для цього року температури повітря, які можуть досягати відмітки в 40-42 градуси в більшості регіонів, окрім західних областей", - сказав Кульбіда в ході інтернет-конференції в четвер 29.07.10.

Він також повідомив, що жара в Україні збережеться як мінімум до середини серпня: "Можна з упевненістю говорити, що розрахунки по математичних моделях дають нам підстави говорити про те, що жара в Україні протримається як мінімум до середини серпня. У другій половині місяця збільшиться вірогідність зміни повітряних мас, тобто зниження температурного режиму".

По словах Кульбіди, така жара обумовлена конкретною синоптичною ситуацією, яка, починаючи з червня, практично не міняється і створює умови для переміщення повітряних мас з території середньої і нижньої Волги і Північного Кавказу.

Керівник Укргідрометцентру проінформував, що в середу (28.07.10) температура в Україні (Луганська область) вперше цього року досягла +40 градусів.

"Це конкретна синоптична причина такої жари, але слід розуміти, що унаслідок кліматичних змін, які вже сталися і продовжуються, за останніх 20 років середня температура літнього періоду збільшилася з 0,8 до 1,5 градуса, що, само собою наводить до збільшення кількості жарких днів", - пояснив Кульбіда.

Відзначимо, що аномальна жара може стати нормою до 2070 року.

Про це із посиланням на керівника Кліматичної програми Усесвітнього фонду дикої природи (WWF) в РФ Олексія Кокоріна повідомило Радіо ООН.

За словами фахівця, "в середній смузі Росії жара досягає рекордних температур, а її аномальність полягає в тривалості", - передає ІТАР-ТАРС.

За даними учених, "найдовший період аномальної жари в три тижні був зафіксований в Росії в 1936 році, а такого, аби жара трималася більше місяця, не було ніколи".

По словах Кокоріна, поки учені "не можуть сказати з точністю, коли і за яких умов число подібних хвиль жари зростатиме".

Проте, згідно оцінкам, зробленим після небувалої жари у Франції в 2003 році, коли загинули тисячі людей, аномальна жара може стати нормою до 2070 року, якщо людство не зробить зусилля по зниженню викидів парникових газів.

Правда, подібні явища можуть стати нормою і раніше, вважають фахівці з WWF.

Як відомо, Європа вже більше місяця страждає від пекельного сонця. У Франції, Німеччині, Італії і Іспанії термометри показують 40 градусів в тіні. При цьому найвища температура на європейському континенті спостерігається в російському Нижньому Поволжі - там в тіні стовпчик термометра тримається на відмітці в 40-42 градуси.

Тим часом, Південна Америка замерзає. Жертвами аномально холодної погоди стали 175 чоловік. Найбільш важке положення склалося на півдні Перу, де температура у високогірних районах Анд опускається до мінус 23 градусів.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Результати варварської діяльності людини по відношенню до природи – приведуть до екологічної катастрофи?» з дисципліни «Проблеми забруднення навколишньго середовища»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Дисконтований період окупності
СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ
Вартість власного капіталу
Технологічний процес розробки і просування сайтів
Врахування матеріальних і нематеріальних грошових потоків


Категорія: Проблеми забруднення навколишньго середовища | Додав: admin (31.07.2010)
Переглядів: 1922 | Теги: no avatar, Колеман Джон - Комитет 300, Собянин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП