ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Технічне забезпечення ISDN, підключення до Internet через ISDN
Для підключення до ISDN-мережі ITU визначає два типи термі-нальної апаратури:
ТЕ-1 — для безпосереднього підключення до мережі (приміром, маршрутизатор);
ТЕ-2 — для підключення потрібен спеціальний пристрій, відо-мий як абонентський адаптер (ТА — Terminal Adapter), призначений для перетворення сигналів з одного стандарту в інший (наприклад, з RS-232C в ISDN).
Мережне кінцеве обладнання в мережі ISDN теж поділяється на дві категорії:
NT1 — розділяючі пристрої загальнодоступних комутованих ме-реж, скажімо, термінальний блок або зареєстрована телефонна роз-етка. Такі пристрої повинні мати необхідний «інтелект», щоб вико-нувати необхідні функції.
NT2 — абонентське комутаційне обладнання, наприклад, АТС або ЛОМ. Пристрої цієї групи мають ширші можливості порівняно з NT1, приміром, здатність комутації та концентрації викликів.
Крім того, в мережі місцевої телефонної компанії або компанії-оператора, які надають послуги зв’язку, розміщується кінцева апа-ратура лінії — LT.
А до цифрової абонентської лінії в місцевій АТС підключається кінцева апаратура станції ЕТ.
Для підключення окремого комп’ютера до Internet через ISDN за інтерфейсом BRI необхідні:
1) ISDN — термінальний адаптер, встановлюється на ЕОМ.
Як і звичайні модеми, ISDN-адаптери можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Внутрішній — це мережна плата, яку необхідно вста-вити у вільний слот розширення комп’ютера. Зовнішній зазвичай приєднується через послідовний порт, паралельний порт або інтер-фейс V.35 (спеціалізоване з’єднання з 34 або 25 штирями для під-ключення зовнішніх пристроїв до мережного маршрутизатора). Менш поширені ISDN-адаптери, які підключаються тільки до мере-жної плати, позаяк їх можна використовувати лише в офісі (у дома-шньому комп’ютері мережна плата навряд чи знадобиться).
2) ISDN-телефон. Його доведеться придбати в разі відсутності ISDN-адаптера, що підтримує роботу аналогового телефону, або не користуватися цією лінією для телефонних розмов.
Якщо ви захочете мати канал 128 Кбіт/с, і забезпечити найвищу можливу швидкість ISDN-з’єднань, необхідно переконатися, що адаптер підтримує об’єднаний канал на 128 Кбіт/с. а також придбати
3) NT1 — Network Termination Unit, який виконує зворотне муль-типлексування, перетворюючи два канали по 64 Кбіт/с, що виходять із системи телефонної компанії, в одну лінію зі швидкістю 128 Кбіт/с. Цей процес називається також bonding.
Деякі зовнішні термінальні ISDN-адаптери мають вбудовані при-строї NT1 та блоки живлення (ISDN-лініями не передається напруга живлення).
Для підключення мережі до ISDN через інтерфейс BRI необхідно встановити додаткове обладнання:
1) термінальний пристрій для підключення комп’ютера до ISDN-мережі — спеціальна плата, яка встановлюється на кожну ЕОМ;
2) модуль обслуговування каналу (Channel Service Unit — CSU), що використовується для підключення апаратури до місцевої циф-рової телефонної системи;
3) модуль цифрової обробки (Digital Service Unit — DSU) — для з’єднання CSU з комп’ютерним обладнанням (DTE). Часто модулі CSU і DSU об’єднано в один пристрій;
4) маршрутизатор — для передачі пакетів даних із локальної ме-режі в мережу ISDN і назад (міст ISDN — локальна мережа — ISDN LAN bridge).
Деякі ISDN-пристрої містять усі ці модулі в одному блоці.
Оскільки практичне застосування технології ISDN лише починається, необхідно також переконатися в сумісності обладнання з облад-нанням провайдера.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Технічне забезпечення ISDN, підключення до Internet через ISDN» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Кредитування експортно-імпортних операцій
Аудит розрахункових і кредитних операцій. Мета й завдання аудитор...
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БАНК РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
Аудит амортизації необоротних активів
Аудит нематеріальних активів. Мета і завдання аудиту


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 1763 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП