ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Фінанси » Інвестиції

Затвердження
Проходячи стани оцінювання, пропозиція передається через різ
ні рівні затвердження організаційної ієрархії до тих пір, поки на-решті не буде прийнята або відкинута. Факти свідчать, що центральною силою у процесі прийняття рішення є бажання ке-рівника взяти на себе відповідальність за інвестиційну пропози-цію. У даному разі рішення приймається не з огляду на пропози-цію як таку, а з урахуванням того, чи підвищить це власну репутацію керівника або яким чином вплине на його подальшу кар’єру. На практиці буває так, що особи, залучені до попередніх досліджень та оцінки проектів, дістають підвищення по службі до рівня осіб, які приймають рішення у головному офісі щодо підтримки і прискорення реалізації цих самих проектів. У вели-ких організаціях затвердження більшості проектів є, як правило, формальним підтвердженням уже взятих на себе зобов’язань. Повне відхилення інвестиційної пропозиції зустрічається рідко, але буває, що їх відсилають на доопрацювання і коригування.
Стадії затвердження мають двійчастий характер щодо таких функцій:
1. Функція контролю якості. З огляду на те, що пропозиція за-довольнила вимоги на попередніх етапах, немає сенсу відкидати її, хіба що з політичних міркувань. Тільки там, де попереднє пла-нування інвестиційного процесу було невідповідним, стадія за-твердження має велике значення у визначенні долі проекту.
2. Мотиваційна функція. Інвестиційний проект і особа, що йо-го пропонує є нероздільними. Особа, що приймає рішення, одно-часно і формує думку (судження) щодо пропозиції, і змушує себе і команду виконавців підпорядкувати свою діяльність її реалізації.
Інколи втрати, пов’язані з відхиленням капітальних проектів на основі мотивації керівників, набагато перевищують втрати, пов’язані з прийняттям проектів з мінімальною прибутковістю. Рівень відповідальності, ентузіазму і настрій команди керівників, що займається впровадженням проекту, є головними факторами, що визначають успіх або невдачу проектів з граничною економі-чною ефективністю.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Затвердження» з дисципліни «Інвестиції»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Аудит інвестицій. Мета, завдання та джерела перевірки
Умови виникнення кредитної угоди
Отдача огнестрельного оружия
ГРОШОВО-КРЕДИТНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД У СВІТЛІ МО...
АО "МММ" Історія, наслідки та реклама


Категорія: Інвестиції | Додав: koljan (21.02.2011)
Переглядів: 1276 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП