ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Перспективи використання супутникових мереж
У всьому світі спеціалісти в галузі телекомунікацій розробляють проекти створення всесвітньої мережі зв’язку. Основою такої мере-жі, безперечно, стануть волоконно-оптичні лінії зв’язку і системи супутникового зв’язку.
Одним із найграндіозніших закордонних проектів систем супут-никового зв’язку є «Teledesic», запропонований колишнім власни-ком компанії стільникового зв’язку «Макко сельюер» Крейгом Мак-ко, засновником Microsoft Білом Гейтсом і підтриманий аерокосмічною групою «Боїнг». Згідно з цим проектом на низькі орбіти (від 695 до 705 км) передбачається запустити 840 супутників (924 з урахуванням резерву). До складу мережі зв’язку входитимуть станції управління мережею, станції сполучення, стандартні термі-нали зі швидкістю передачі від 16 до 2048 Кбіт/с і високошвидкісні термінали зі швидкістю передачі до 1.24 416 Гбіт/с. У системі засто-совуватиметься високошвидкісний метод комутації пакетів на осно-ві асинхронного режиму АТМ.
Серед інших проектів супутникових мереж можна назвати «Іри-діум» — проект розгортання глобального мобільного телефонного зв’язку. Цей проект здійснює компанія Motorola. Він передбачає за-пуск 66 супутників зв’язку, що обійдеться майже у 5 млрд доларів США. Введення цієї мережі в експлуатацію було намічено на кінець 1998 р. Основна спеціалізація цього проекту — обслуговування біз-несменів під час перебування їх у далеких подорожах.
Проект «Глобалстар» на базі системи з 48 супутників збираються реалізувати альянс «Лорел корп.» (Нью-Йорк) і «Куелком» (Сан-Дієго).
У Росії АТ «Ростелеком», ПВО «Кросна» та ЗАТ «Телекрос» планують ввести сучасну супутникову систему зв’язку в північно-східному регіоні.
В Україні багато фірм надають доступ до Internet супутниковими каналами зв’язку, для чого пропонується придбати комплект облад-нання (супутникова антена з конвертором, плата сполучення антени з комп’ютером, комплект з’єднувальних кабелів і програмне забез-печення), а також оплачувати щомісячний трафік. При цьому забез-печується швидкість отримання інформації близько 400 Кбіт/с.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Перспективи використання супутникових мереж» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: АУДИТОРСЬКИЙ ЗВІТ ТА ВИСНОВОК
Путешествие на деревянном коне
ЦІНОУТВОРЕННЯ В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ СФЕРІ
Банки в ролі андеррайтерів
РОЗРАХУНКОВО-КАСОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 1549 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП