ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Цифрові системи передачі даних
Процес оцифровування був розроблений у телефонії в 60-х рр. із метою уникнути обмежень передачі аналогових сигналів.
Так, аналоговий сигнал характеризується постійною зміною амп-літуди в часі. (Якщо хтось говорить у телефонну трубку, фізичні, тобто механічні, коливання тиску повітря перетворюються в елект-ричний сигнал з такими ж змінами амплітуди). Передаючи аналого-вий сигнал, його необхідно періодично підсилювати, щоб запобігти затуханню. Шуми на лінії спотворюють сигнал, «шуми» — нерівності носіїв спотворюють сигнал за його збереження. Цифровий сигнал теж наражається на ті самі проблеми, але його дискретність перед-бачає, що з проходженням цього сигналу через канал досить відмі-чати лише відсутність або наявність двійкового цифрового імпуль-су, а не його абсолютне значення, як за аналогового сигналу. Тобто шуми і затухання можна повністю видалити з реконструйованого сигналу. Процес реконструкції здійснюється відновлювальними по-вторювачами, які розміщуються на каналі через певні інтервали, що визначаються типом лінії.
Впровадження цифрових телефонних систем забезпечує перетворення розмови, як аналогового сигналу, на двійкові коди — одиниці й нулі, що передаються тими самими каналами. Ця технологія не лише надійніша, але й набагато швидша, бо комп’ютери можуть ко-дувати і декодувати цифрові дані в сотні разів швидше, ніж здійс-нюється аналоговий процес вибірки.
Для перетворення аналогових сигналів на цифрові рядки з двійко-вих значень використовується ряд методів. Першим із них була ім-пульсно-кодова модуляція (метод, розроблений 1938 р. А.-Х. Рів-сом). Усі методи поділяються на два класи: аналіз форми хвилі та параметричне кодування.
Першою цифровою системою була система, названа Т1 і вигото-влена в районі Чикаго 1962 р., коли компанія AT&T/Bell почала ко-мерційне використання цифрових телефонних систем. Відтоді коло Т-систем розширилося. З-поміж сьогоднішніх цифрових технологій можна назвати найвідоміші: Switched-56, Dedicated-56, Frame Relay, T1/T4, Е1/Е3, SONET, ISDN. До цифрових технологій, вико-ристовуваних у телефонії, відносять також: xDSL (ADSL, HDSL, RADSL, SDSL, VDSL).
Switched-56 і Dedicated-56 можна вважати вже застарілими тех-нологіями, оскільки вони використовують аналогове комутаційне обладнання і поступово витісняються лініями ISDN.
Frame Rеlay використовується в Україні в мережі «Укрпак».
Позаяк в Україні відбувається процес цифровізації системи теле-фонного зв’язку, актуальним є питання про використання тієї чи ін-шої цифрової технології. Якщо розглядати еволюцію мереж провід-них операторів зв’язку, то вона відбувалася послідовно: від аналогових до цифрових мереж (DN), від цифрових мереж до мереж з інтеграцією сервісу, від ISDN до інтелектуальних мереж (IN).
Особливістю еволюції наших телефонних мереж є можливість доцільного переходу від аналогових мереж до ISDN, оскільки це до-зволить обминути проміжний етап і в такий спосіб зекономити час-тину коштів.
Інші засоби й технології значно поступаються ISDN за доступні-стю послуг, рівнем стандартизації (ITU), відсутністю протиріч з аналоговими мережами (якими є переважна більшість українських телефонних мереж) і з комп’ютерними технологіями.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Цифрові системи передачі даних» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Затвердження
Задача о железном пруте
Оцінка і управління кредитним ризиком
Аудит установчих документів
КАПІТАЛ ПІДПРИЄМСТВА ТА ЙОГО ЕКОНОМІЧНА СУТНІСТЬ


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 2659 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП