ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Загальна характеристика мережних стандартів
Для з’єднання декількох ЕОМ у єдину систему необхідні спеціа-льні технічні засоби. Набори технічних засобів і правил їх поєднан-ня для організації мережі певної топології описано у відповідних стандартах, що називаються мережними.
Значний внесок у розвиток стандартів локальних комп’ютерних мереж зробив Інститут інженерів з електротехніки і радіоелектроніки (ІЕЕЕ). У 1980 р. в рамках цього інституту було створено комі-тет 802, який розробив низку стандартів, що визначають терміноло-гію, архітектуру і протоколи (двох нижніх рівнів ISO) для локальних комп’ютерних мереж.
Основна відмінність базової моделі локальних мереж, викладеної в цих стандартах, від еталонної полягає в тому, що в моделі локаль-них мереж фізичний і канальний рівні переділені на підрівні, а вер-хні рівні не специфікуються. Так, фізичний рівень розбито на три підрівні: передачі фізичних сигналів, модуля з’єднання з середови-щем та інтерфейсу з модулем з’єднання. Канальний рівень розбито на два підрівні: керування логічним каналом (LLC) та управління доступом до логічного середовища (MAC). Таке переділення сприяє кращому визначенню локальної мережі, оскільки основні відмінно-сті локальних мереж на основі різних стандартів полягають у різни-ці технічного забезпечення, правилах поєднання і підтримуваних топологіях, а на канальному рівні — в методах доступу до каналу.
IEEE-802.1 є загальним документом, який визначає архітектуру і прикладні процеси системного керування мережею, методи об’єднання мереж на підрівні МАС.
ІЕЕЕ-802.2 визначає протоколи керування логічним каналом, специфікує інтерфейси з мережним рівнем і підрівнем МАС.
Стандарти 802.3—802.12 визначають методи доступу та специ-фіку фізичного рівня для конкретного типу локальної комп’ютерної мережі.
ІЕЕЕ-802.3 описує характеристики і процедури множинного до-ступу з контролем несучої та виявленням колізій.
ІЕЕЕ-802.4 визначає протокол маркерного доступу до моноканалу.
ІЕЕЕ-802.5 визначає процедури й характеристики маркерного методу доступу до кільцевої локальної мережі.
ІЕЕЕ-802.6 є стандартом для створення міських локальних мереж (MAN) — мереж, що охоплюють площу радіусом до 25 км і викори-стовують технічні засоби кабельного телебачення.
ІЕЕЕ-802.11 — стандарт на радіомережі для мобільних комп’ютерів.
ІЕЕЕ-802.12 — стандарт на високошвидкісні мережі 100VG-AnyLAN.
Найбільш поширені в нашій країні мережі ETHERNET (ІЕЕЕ-802.3) і ARCNET (ІЕЕЕ-802.4), а в світі ще — TOKEN RING (ІЕЕЕ-802.5). З-поміж інших можна назвати також мережі: IBM PC Network, StarLAN, LocalTalk, WAN Synchronous Links, Broadband, Wireless.
Детально структури кадрів повідомлень та умови передачі кадрів за стандартами 802.3, 802.4, 802.5 див. у Списку літератури [22]. Розгляньмо фізичне обладнання, необхідне для компонування ме-реж за цими стандартами.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Загальна характеристика мережних стандартів» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Доходи, витрати і прибуток банку
Аудит надзвичайних доходів і витрат
АТ-команди
Робота з проблемними кредитами і заходи впливу на них
Еволюція стандартів стільникового зв'язку


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 3926 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП