ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Сучасний стан систем телекомунікацій в Україні
Розвиток телекомунікацій в Україні відбувається за такими на-прямками:
• створення локальних мереж установ на основі стандартного об-ладнання;
• створення спеціалізованих телекомунікаційних систем загаль-ного чи відомчого призначення;
• створення вузлів/шлюзів для виходу на глобальні міжнародні мережі.
Національне агентство з питань інформатизації здійснює експерти-зу проектів державних, галузевих інформаційних, інформаційно-обчислювальних мереж і систем та програмно-технічних комплексів.
На жаль, діючі зараз в Україні телефонні мережі зв’язку далеко не повною мірою відповідають сучасним вимогам. Основа системи зв’язку України — первинна мережа загального користування (ПМЗК) поки що є в основному аналоговою. Використовуване об-ладнання здебільшого застаріле. Щоправда, вже проводиться робота з модернізації первинної та вторинних мереж зв’язку в напрямку їх переведення на цифрові системи передачі. Реконструюються існую-чі, споруджуються нові магістральні, територіальні та місцеві мере-жі зв’язку.
У 1996 р. було завершено цифровізацію міжміського зв’язку Укра-їни: в усіх обласних центрах встановлено цифрові АТС. Всього змон-товано 26 цифрових міжміських АТС; 24 з них належать СП Утел, а дві підпорядковано Укртелекому.
У багатьох містах України впроваджено цифрову мережу з інтег-рацією послуг (ISDN), яка дозволяє здійснювати високошвидкісний доступ до інформаційних ресурсів світу.
Зараз усі обласні центри та багато великих міст охоплені системою мобільного зв’язку.
До того ж в Україні розширюється мережа пакетної комутації «Укрпак», яку використовує понад 1270 абонентів, забезпечується їх-ня взаємодія з мережею Internet.
Завершено перший етап будівництва української частини міжна-родної волоконно-оптичної лінії ІТУР (Італія, Туреччина, Україна, Росія — лінія має з’єднати ці країни), прокладено 700 км волоконно-оптичного кабелю на трасі Київ — Львів.
Київське метро разом із Endru створює мережу на волоконно-оптичному кабелі.
Ряд банків мають вихід на SVIFT.
Є вихід на мережі: FidoNet, EARN, ClassNetUkraine (німецька мережа) та ін.
В Україні функціонує понад 100 провайдерів (22 з них у Києві, найбільші: Адамант, Global Ukraine, Infocom, Укртелеком), які на-дають послуги доступу до Internet як по комутованих каналах зв’язку, так і по виділених, на основі Frame Relay, ISDN, супутни-кових каналів та ін.
Деякі провайдери висунули концепцію побудови єдиної інформаційної мережі в Україні. Позаяк декілька десятків провайдерів ма-ють свої відокремлені канали, пропонується об’єднати зусилля і створити національну backbone.
За підтримки закордонних організацій і фірм здійснюється низка проектів. Зокрема, представництво ООН в Україні створює виходи на Internet для наукових і навчальних закладів на некомерційній ос-нові. Міжнародний науковий фонд працює над створенням академі-чної некомерційної мережі наукових організацій (вузли мережі в Академмістечку, на проспекті Науки, в Теремках, КПІ).
Дослідницька служба конгресу США в рамках Програми допо-моги ДСК парламентові України обладнала парламент, бібліотеки, створює базу даних типу «законопроект» і т. ін.
IREX (Рада з міжнародних наукових досліджень та обмінів) США створює загальнодоступні вузлові центри в АН України, уні-верситетах, інститутах, бібліотеках, засобах масової інформації.
Дотепер видано понад 1000 ліцензій на діяльність у сфері теле-комунікацій. (Дані приведено на початок 1998 р.).
Проте розвиток телекомунікацій стримується рядом факторів, серед яких можна назвати:
• слаборозвинену телекомунікаційну інфраструктуру;
• високі тарифи на послуги зв’язку;
• недостатній платоспроможний попит;
• недостатню кількість каналів виходу на світові мережі;
• відсутність нормативно-правової бази;
• відсутність знань у сфері телекомунікацій.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Сучасний стан систем телекомунікацій в Україні» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Оцінювання ефективності інвестицій
Розвиток пейджингу в Україні
Гігантська пісочниця Google. Фільтра від Google
Дисконтований період окупності
Стандарти ISDN


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 4629 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП