ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Аудит » Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств

Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг
Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг являє собою плату за оформлення і видачу до-зволу на торгівлю в спеціально відведених для цього місцях.
Відповідальність за правильність розрахунку, повноту стяг-нення і своєчасність перерахування платниками до бюджету ко-штів збору за видачу дозволу об’єктів торгівлі та сфери послуг покладено на органи, яким доручено видавати дозвіл на розмі-щення об’єктів торгівлі.
Платниками збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі є юридичні особи і громадяни, які реалізують сіль-ськогосподарську, промислову продукцію та інші товари.
Об’єктом оподаткування збором є дозвіл на розміщення об’єктів торгівлі.
Згідно з Указом Президента України від 25.05.1999 р. № 565/99
з 1 січня 2000 р. ставку збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі і сфери послуг встановлено у розмірі від 10 до 40 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян із розрахунку на рік для суб’єктів, що постійно здійснюють торгів-лю і надають послуги, і від 0,5 до 3 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян за разове (в межах однієї доби) здій-снення торгівлі, надання послуг залежно від площі торгового мі-сця, його територіального розміщення та виду продукції (това-рів), послуг.
Збір за видачу дозволу на розміщення суб’єктів торгівлі і сфе-ри послуг для суб’єктів, що постійно здійснюють торгівлю і на-дають послуги, в тому числі і на орендованих площах, стягується через установи банків щомісяця із розрахунку 1/12 частини річ-ної ставки збору.
Сплата збору юридичними особами відноситься на рахунки витрат і включається до складу валових витрат, а громадянами — суб’єктами підприємницької діяльності — включається до складу витрат.
Відповідальність за правильність розрахунку збору і його над-ходження до бюджету покладено на уповноважені організації або посадових осіб, яким доручено видавати дозвіл на розміщення об’єктів торгівлі.
За несвоєчасну сплату збору нараховується пеня у розмірі 120 відсотків облікової ставки НБУ.
Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів одноразового здійснення торгівлі та надання послуг сплачуються особі, упов-новаженій органом місцевого самоврядування.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг» з дисципліни «Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ГОЛОВНІ РИНКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Аналізатори протоколів
Чиста теперішня вартість
Системи передачі даних
Аудит надходження запасів


Категорія: Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств | Додав: koljan (21.02.2011)
Переглядів: 1635 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП