ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Аудит » Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств

Мета аудиту — перевірити правильність визначення податку з реклами та своєчасність його сплати до бюджету. Збір за парковку автотранспорту
Платниками збору за парковку автотранспорту є водії автотранспортних засобів, які належать юридичним особам, неза-лежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, бю-джетним, цивільним і спеціальним підприємствам, філіалам, від-діленням, представництвам і іншим окремим підрозділам, а також фізичні особи — власники (водії) автотранспортних засобів (як резиденти, так і нерезиденти України), які здійснюють парков-ку автомобілів у спеціально виділених для цього місцях органами місцевого самоврядування.
Об’єктом оподаткування збором за парковку автотранс-порту є час, за який проводиться парковка автотранспорту у спе-ціально обладнаних або відведених для цього місцях.
Збір за парковку автотранспорту сплачується водіями на місці парковки разом з оплатою за послуги стоянки з виділенням збору окремим рядком у платіжних документах.
Ставки збору за парковку автотранспорту встановлюються ор-ганами місцевого самоврядування із розрахунку за одну годину парковки, в тому числі неповну.
Ставка збору за парковку автотранспорту у спеціально облад-наних місцях встановлюється у розмірі до 5 відсотків неоподат-ковуваного податком мінімуму доходів громадян за одну годину стоянки автотранспорту.
Оплата збору за парковку автотранспорту здійснюється у спе-ціально обладнаних або відведених для цього місцях безпосеред-ньо на місці парковки шляхом придбання спеціальних талонів.
Облік коштів збору за парковку автотранспорту ведуть влас-ники автостоянки або відведених місць.
За несвоєчасну сплату збору нараховується пеня у розмірі 120 відсотків облікової ставки НБУ за кожний день прострочки, а до осіб, відповідальних за порушення, може бути застосовано адміністративний штраф у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.
При заниженні сум збору за парковку автотранспорту стягу-ється штраф у розмірі 100 відсотків (або 200 відсотків у разі по-вторного порушення протягом року) донарахованого за результа-тами перевірки суми збору і 10 відсотків, що підлягають сплаті зборів у випадку несвоєчасного їх внесення або неподання у строк звітності.
Податковий контроль правильності розрахунку і своєчасності сплати збору за парковку автотранспорту до місцевих бюджетів здійснюється щокварталу на основі поданої декларації.
Аудитор уточнює, чи є дозвіл на парковку автотранспорту. Особливу увагу приділяє повноті внесків до місцевого бюджету сум за парковку автотранспорту. З цією метою перевіряє на місці парковки автотранспорту наявність талонів на право парко-вки автотранспорту, правильність їх ведення і повноту оприбуткування отриманої готівки. Аудитор звіряє звіт про отриману готів-кою виручку і збір за парковку автотранспорту з виданими талонами, а також відображеними сумами збору в бухгалтерському обліку.
Перевірка повноти і своєчасності відображення у звітнос-ті отриманого збору за парковку автотранспорту здійснюєть-ся встановленням відповідності даних декларації з фактично отриманою сумою збору за парковку автотранспорту. Вибірково в процесі перевірки перевіряють фактичне відображення всіх місць стоянки, наявності талонів на право паркування і час, на який во-ни виписані.
Перевірка декларації полягає у встановленні повноти і своєчасності сплати збору за парковку автотранспорту. По-рівнюють і перевіряють дані, що підтверджують перерахування (виписка банку, платіжні доручення та ін.), з даними, відображе-ними у декларації. Виявлені розбіжності фіксуються в акті пере-вірки з нарахуванням штрафних санкцій.
Юридичній особі при перевірці збору за парковку автотранс-порту потрібно встановити також правильність віднесення їх на витрати та включення до складу валових витрат. При цьому треба пам’ятати, що в бухгалтерському обліку суми збору за пар-ковку автотранспорту відображуються такими бухгалтерськими записами:
Д-т 23 «Виробництво», 92 «Адміністративні витрати», 93 «Витрати на збут».
К-т 64 «Розрахунки за податками і платежами» з відповідним субрахунком.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Мета аудиту — перевірити правильність визначення податку з реклами та своєчасність його сплати до бюджету. Збір за парковку автотранспорту» з дисципліни «Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Дохідність на акцію
Здравый смысл и механика
Етапи процесу кредитування
Кредитування експортно-імпортних операцій
Чиста теперішня вартість


Категорія: Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств | Додав: koljan (21.02.2011)
Переглядів: 1539 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП