ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Фінанси » Інвестиції

Дохідність на акцію
Дохідність на акцію розраховується шляхом ділення балан-сового прибутку на кількість акцій в емісії. Такий метод розрахунку не враховує грошові потоки, їх розподіл у часі та ризик. Крім того, є інший поширений коефіцієнт, що показує балансовий прибуток, отриманий компанією за рік на кожну випущену компанією акцію.
З табл. 3.3 видно, що мається 100 акцій підприємства у пер-шому році і 100 акцій — у другому. Балансовий прибуток стано-вить 10 грн. у кожному з періодів і таким чином дохідність акції становить 0,1 грн. у першому періоді та 0,1 грн. — у другому. Прямої відповіді щодо прийнятності проекту наведені результати не дають, оскільки значення EPS не показує, чи приносить про-ект гроші, задовольняючи бажання клієнтів стосовно конкурент-них ринків. Не дається відповіді і на запитання стосовно того, чи грошові потоки, генеровані проектом, коштують більше, ніж те-перішня вартість грошових витрат. Прийняття проекту залежить від очікуваних грошових потоків та їх ризикованості. Таким чином, можна дійти висновку, що період окупності, дисконтований пері-од окупності, дохідність капіталу та дохідність на акцію як при-йоми оцінки капітальних проектів мають серйозні вади і можуть дати хибні результати.
В цілому вибір методу аналізу інвестиційних проектів зале-жить від значної кількості факторів, таких як складність проекту, його тривалість, доступність і повнота інформації, рівень підго-товки фахівців, що здійснюють цей аналіз, та ін.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Дохідність на акцію» з дисципліни «Інвестиції»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: МІЖНАРОДНИЙ ВАЛЮТНИЙ ФОНД І ЙОГО ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ
Створення і перегляд Web-сторінок, броузери
Протоколи супутникових мереж
Частини мови
ПОЗИЧКОВИЙ ПРОЦЕНТ


Категорія: Інвестиції | Додав: koljan (21.02.2011)
Переглядів: 1570 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП