Особливості державного регулювання інноваційної діяльності
Сьогодні держава гарантує суб'єктам інноваційної діяльності: - підтримку інноваційних програм і проектів, спрямованих на реалізацію економічної та соціальної політики держави; - підтримку щодо створення та розвитку суб'єктів інфраструктури інноваційної діяльності; - охорону та захист прав інтелектуальної власності, захист від недобросовісної конкуренції у сфері інноваційної діяльності; - вільний доступ до інформації про пріоритети державної економічної та соціальної політики, про інноваційні потреби та результати науково-технічної діяльності, крім випадків, передбачених законом; - підтримку щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у сфері здійснення інноваційної діяльності. 365
Інноваційні проекти, що інвестуються за рахунок Державного бюджету України або місцевих бюджетів, а також проекти, замовниками яких є органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, підлягають обов'язковій державній експертизі відповідно до законодавства. Інноваційні проекти, що інвестуються за рахунок інших джерел, підлягають обов'язковій державній експертизі з питань додержання екологічних, містобудівних та санітарно-гігієнічних вимог. У разі необхідності експертиза окремих інноваційних проектів, що мають важливе народногосподарське значення, може здійснюватися за рішенням Кабінету Міністрів України.
Ви переглядаєте статтю (реферат): «Особливості державного регулювання інноваційної діяльності» з дисципліни «Економіка підприємства»