ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Біологія » Загадки океану

У Британії сфотографували "нове чудовисько Лохнесське"
В околицях популярного курорту на півдні Великобританії було виявлено морське чудовисько, що нагадує доісторичного плезіозавра.

У Великобританії з'явилося нове чудовисько, яке загрожує скласти конкуренцію знаменитої Нессі, нібито Лох-Несс, що водиться в шотландському озері.

Як повідала місцева преса, в англійському графстві Девон жителькі Британії на ім'я Джіл Пірс удалося сфотографувати вражаючу істоту у водах Ла-маншу. Це сталося в трьох десятках метрів від берега біля міста Пейнтон в затоці Тор-бей, ланцюжок морських курортів на березі якого давно вже наречений "англійською Рів'єрою", повідомляє АМІ-ТАСС.

При цьому жінка заявила, що спочатку просто збиралася зняти морську черепаху, що наближається до зграйки риб. Проте потім любителька фотографій зрозуміла, що зфотографувала монстра, схожого на доісторичного плезіозавра.Інформацію про появу дивної тварини підтвердив і місцевий житель Грем Oкслі. Чоловік розповів, що вигулював собаку на пляжі і протягом півгодини спостерігав за маневрами екзотичної істоти, яка кожні п'ять хвилин спливала на поверхню. За словами очевидця, з води виступав чорний панцир куполоподібної форми, який абсолютно не походив на природний засіб захисту черепах.

Знімки загадкового монстра збили з пантелику і британських учених.

"На даний момент це непізнана і загадкова істота, і ми просто не знаємо, ким би вона могла бути, - визнав керівник програми різноманітності форм життя при Суспільстві захисту морської фауни Пітер Річардcoн. - Дві люди повідомили нас про те, що бачили її, що її довжина складає близько трьох метрів, що у неї маленька голова, а довжина шиї - 2,5 фута (76-77 сантиметрів). Якщо судити по фотографіях, то вона виглядає так, як могла б виглядати китова акула за умови, що її хвостовий плавник переплутали з головою, проте люди, які його бачили, стверджують, що у нього і без того були великі плавники, а сама істота була схожа розміром на морського лева".

Ви переглядаєте статтю (реферат): «У Британії сфотографували "нове чудовисько Лохнесське"» з дисципліни «Загадки океану»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Аудит пайового капіталу
ЕКОНОМІЧНИЙ ЗМІСТ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ
ПОХОДЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК ЦЕНТРАЛЬНИХ БАНКІВ
Посередницькі операції комерційних банків на фондовому ринку
Аудит розрахунку фіксованого сільськогос-подарського податку і за...


Категорія: Загадки океану | Додав: admin (08.08.2010)
Переглядів: 2623 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП