ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Астрономія » Загадки космосу

Викид плазми на Сонці досяг Землі
Сильна магнітна буря почалася на Землі - із-за викиду плазми, що відбувся на Сонці в неділю (1.08.10), рівень обурень в магнітосфері нашої планети досяг в ніч на середу (4.08.10) майже рекордного цього року рівня. Ця буря є третьою по силі цього року після магнітної бурі 5-6 квітня і 2-3 травня, передає РІА "Новини".

Про майбутню магнітну бурю попереджали вчені, що працюють з даними сонячної космічної обсерваторії NASA, - SDO (Solar Dynamics Observatory), яка була запущена в лютому. Зонд зафіксував так званий корональний викид - викид мільйонів тонн плазми, що пов'язаний з динамічними процесами в магнітному полі Сонця.
Скільки продовжуватиметься магнітна буря - неясно, це залежить від розмірів плазмової хмари, в яку зараз занурилася Земля, а також від величини і спрямованості магнітного поля в ній.
Звичайна тривалість бурі високого рівня складає від 12 до 24 годин, відзначають астрономи. До 6 серпня ситуація повинна нормалізуватися, але в неділю, 8 серпня, вчені знов очікують підвищення геомагнітної активності.
Нинішня буря супроводжується яскравими полярними сяйвами, які спостерігаються навіть на широті 56 градусів, - широті Єкатеринбургу, Пермі і Риги. Астрономи-аматори повідомляють, що на цей раз полярні сяйва спостерігалися значно південніше, ніж зазвичай, зокрема в Данії.
Подібні міжпланетні обурення, що приходять до Землі, можуть причинити немало неприємностей жителям планети. Під загрозою - робота електронної апаратури, транспорту, зв'язку. Магнітна буря може відбитися і на здоров'ї метеочутливих громадян.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Викид плазми на Сонці досяг Землі» з дисципліни «Загадки космосу»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Все про стандарт CDMA
Аудит малоцінних і швидкозношуваних предметів
Вартість капіталу та інфляція
ПОНЯТТЯ, ПРИЗНАЧЕННЯ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Іноземні інвестиції


Категорія: Загадки космосу | Додав: admin (08.08.2010)
Переглядів: 2230 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП