РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З НЕПОВНОЛІТНІМ НА ВИМОГУ ЙОГО БАТЬКІВ АБО ІНШИХ ОСІБ
Зміна підпорядкованості підприємства, установи, організації не припиняє дії трудового договору. У разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників. Крім вищезазначених підстав трудовий договір припиняється також у випадку направлення працівника за постановою суду до лікувально-трудового профілакторію.
Крім підстав, передбачених статтею 36 КЗпП, трудовий договір припиняється також у випадку направлення працівника за постановою суду до лікувально-трудового профілакторію. Це питання регулюється Указом Президії Верховної Ради Української РСР «Про примусове лікування і трудове перевиховання хронічних алкоголіків» від 17.08.66 і Указом Президії Верховної Ради Української РСР «Про заходи по посиленню боротьби проти пияцтва й алкоголізму, викорененню самогоноваріння» від 20.05.85. Питання про направлення до лікувально-трудового профілакторію хронічних алкоголіків, розглядається районним (міським) народним судом у відкритому судовому засіданні при наявності медичного висновку за клопотанням громадських організацій, трудових колективів державних органів, а також членів сім’ї або близьких родичів у присутності особи, відносно якої порушено клопотання, а в необхідних випадках – і представників громадської організації, трудового колективу державного органу, а також членів сім’ї або близьких родичів, які порушили клопотання. Постанова суду виконується органами внутрішніх справ. В необхідних випадках зазначені особи можуть бути доставлені у профілакторій під конвоєм. Не підлягають направленню до лікувально-трудового профілакторію: неповнолітні; особи, які мають захворювання, що перешкоджають перебуванню їх в цих установах; інваліди першої та другої груп; вагітні жінки та матері, що мають грудних дітей; а також чоловіки віком понад 60 років і жінки понад 55 років.
Ви переглядаєте статтю (реферат): «РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З НЕПОВНОЛІТНІМ НА ВИМОГУ ЙОГО БАТЬКІВ АБО ІНШИХ ОСІБ» з дисципліни «Прийняття та звільнення з роботи»