У кредитному договорі прописуються не менш важливі аспекти взаємовідносин докладніше.
Повідомлення сторін
Протягом дії кредитного договору сторони не раз будуть лати різноманітні повідомлення та документи. Тому важливо узгодити, як саме ці повідомлення надсилати, і коли вони будуть вважатися стороною. Звичайно положення про подання повідомлень встановлюють
«Усі повідомлення згідно з цим Договором повинні робитися у письмовій та надсилатися рекомендованим листом, по факсу або кур'єрською службою ставки на поштову адресу або номер факсу Сторони, якій вони адресуються.
Повідомлення вважається отриманим на дату оформлення повідомлення про вручення відповідній Стороні або на дату отримання факсу, якщо є підтверджен& ня його проходження у розбірливій формі».
Для дієвості цих положень важливим є своєчасне повідомлення сторони про зміну своєї адреси. Саме тому цей пункт кредитного договору часто допов' нюють обов'язком сторони завчасно повідомляти про будь'які зміни в її кон' тактній інформації (наприклад, за 30 днів до таких змін), інакше будь'які повідомлення, надіслані на стару адресу, за певних обставин можуть, вважати' ся отриманими.
Мова договору
Згідно із законодавством України про мови внутрішня та зовнішньоеко' номічна документація вітчизняних підприємств повинна вестися українською мовою. Дотримання цього положення є тим доцільнішим, що переклад дого' ворів (наприклад, для подання до державних органів у випадку реєстрації кре' дитних договорів, укладених з іноземними кредиторами) вимагатиме но' таріального посвідчення, а в деяких випадках – легалізації оригіналу, укладе' ного іноземною мовою.
Ви переглядаєте статтю (реферат): «Інші положення кредитного договору» з дисципліни «Кредитування: щотреба знати підприємцям»