ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Аудит » Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств

Збір за право використання місцевої символіки
Збір за право використання місцевої символіки стягу-ється з юридичних осіб і громадян, які використовують місцеву символіку в комерційних цілях.
Об’єктом оподаткування для юридичних осіб є вартість ви-робленої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з викорис-танням місцевої символіки (гербу міста або іншого населеного пункту, назви або зображення архітектурних, історичних пам’ятників), для громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — факт використання місцевої символіки з комерційною метою.
Згідно з Указом Президента України від 25 травня 1999 р. № 565/99 розмір збору за право використання місцевої символіки на рік не повинен перевищувати для юридичних осіб і їх відо-кремлених підрозділів 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для фізичних осіб, що займаються підприємницькою діяльністю, — 2 неоподаткованих мінімуми доходів громадян.
Збір за право використання місцевої символіки стягується що-року під час видачі дозволу і у разі продовження строку його дії.
Якщо виробництво продукції, виконання робіт, надання по-слуг з використанням місцевої символіки здійснюється без до-зволу (при умові встановлення збору), органи державної подат-кової служби збирають до відповідних місцевих бюджетів за результатами документальних перевірок штраф у розмірі 0,5 від-сотка вартості реалізованої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з використанням місцевої символіки.
Сплата збору юридичними особами відноситься на рахунок витрат і включається до складу валових витрат, а громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — до складу витрат.
Юридичними особами збір за право використання місцевої символіки перераховується до бюджету щомісяця до 15 числа мі-сяця, що настає за звітним місяцем, а фізичним особам — перед отриманням права використання місцевої символіки.
Щокварталу до 15 числа, наступного за звітним кварталом, юридичні особи подають до податкових органів звіт разом з роз-рахунком.
При перевірці податковими органами встановлюється порядок використання місцевої символіки, чи всі об’єкти оподаткування включено до розрахунку і звіту.
За несвоєчасну сплату збору нараховується пеня у розмірі 120 відсотків облікової ставки НБУ. Стягується 100 відсотків до-нарахованої за результатами перевірки суми збору і 10 відсотків, що підлягають сплаті у разі несвоєчасного їх внесення або непо-дання у строк звітності.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Збір за право використання місцевої символіки» з дисципліни «Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ПОНЯТТЯ, ПРИЗНАЧЕННЯ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Аудит надзвичайних доходів і витрат
Аудит розрахунків з оплати праці
МЕТОДИ ПРОГНОСТИКИ
Аудит Звіту про власний капітал


Категорія: Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств | Додав: koljan (21.02.2011)
Переглядів: 2147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП