ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Фінанси » Банківські операції

Банки в ролі андеррайтерів
Однією з функцій банків, які займаються інвестиційною діяльні-стю, є участь у надписуванні цінних паперів. Специфіка цього виду діяльності полягає в тому, що її можна віднести як до посередниць-ких, так і до інвестиційних послуг.
Андеррайтинг (передплата) — діяльність, що пов’язана з роз-міщенням цінних паперів нового випуску серед інвесторів. Банки можуть виступати тут як у ролі консультанта, так і гаранта (андер-райтера).
Функція консультанта передбачає розробку з клієнтом бізнес-плану, в якому визначаються необхідна для проекту сума інвести-цій, види, строки розміщення та вартість цінних паперів, які необ-хідно випустити; розраховується термін емісії (оптимальний для ри-нку); вибирається ринковий сегмент для розміщення цінних паперів; відбувається підготовка документів та здійснюється процедура дер-жавної реєстрації нового випуску.
Сутність функції андеррайтера полягає у такому. Банк у даному випадку виступає як принципал, тобто особа, якій надаються повно-важення, або як агент. Банк дає емітенту зобов’язання викупити весь випуск цінних паперів за зниженою ціною. Потім він розміщує цінні папери та отримує дохід на різниці. Однак якщо банк не розміщує цінні папери, то він несе збитки.
Банк-агент не гарантує розміщення цінних паперів, а лише зо-бов’язується докласти всіх зусиль для їх продажу в межах певного терміну. Також він не дає жодних гарантій. У разі неспроможності розмістити цінні папери угода анулюється або ж установлюється сума комісії за кожен реалізований цінний папір. Розмір комісії ви-значається пропорційно зниженню рейтингу та зменшенню суми угоди. Також ризик може зростати і в міру збільшення суми угоди. Тоді банки розподіляють зобов’язання між кількома фінансово-кредитними інститутами.
Якщо сума емісії перевищуватиме 5% капіталу андеррайтера, то утворюється емісійний синдикат. Для комерційних банків дуже не-безпечним є ризик репутації. Особливо це стосується спеціалізова-них банків, оскільки невдача в розміщенні може відвернути від бан-ку потенційних клієнтів.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Банки в ролі андеррайтерів» з дисципліни «Банківські операції»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Сдвинуть земной шар
Класифікація кредитів комерційних банків
Технічні засоби захисту інформації
Оцінка і управління процентним ризиком
Мова HTML


Категорія: Банківські операції | Додав: koljan (20.02.2011)
Переглядів: 2594 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП