ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Фінанси » Банківські операції

Ризики, властиві банківським інвестиціям
Інвестиційні операції, як і кредитні, приносять основну частину доходів банку, а також підлягають ризикам. Банківським інвестиці-ям властиві такі ризики:
1. Кредитний ризик. Пов’язаний з імовірністю того, що фінансо-ві можливості емітента знизяться настільки, що він виявиться не-спроможним виконати свої зобов’язання щодо сплати основного бо-ргу та доходів по цінних паперах.
2. Ринковий ризик. Випливає з того, що за непередбачуваних об-ставин на ринку цінних паперів або в економіці привабливість цін-них паперів як об’єкта грошових вкладень може бути частково втра-чена, внаслідок чого їх продаж стане можливим лише за умови великої знижки.
3. Процентний ризик. Пов’язаний з тим, що зростання чи зни-ження процентних ставок негативно вплине на різницю між процент-ними доходами і процентними витратами. Наприклад, зростання процентних ставок веде до зниження ринкової ціни раніше емітова-них зобов’язань.
4. Інфляційний ризик. Імовірність того, що ціни на товари і по-слуги, що придбаваються банком, збільшаться або вартість активів банку буде зведена до нуля через зростання цін.
Основним методом зменшення ризику втрат є диверсифікація вкладень, коли капітал розподіляється між великою кількістю цінних паперів. При цьому цінні папери купуються різних видів, різних якос-тей, з різними термінами погашення. За допомогою диверсифікації неможливо повністю позбавитися ризику, але можна його зменшити.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Ризики, властиві банківським інвестиціям» з дисципліни «Банківські операції»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Вартість капіталу та інфляція
Технічні засоби для організації локальних мереж типу TOKEN RING; ...
Вибір конфігурації систем комп’ютерної телефонії
ПЛАНУВАННЯ, СТАДІЇ ТА ПРОЦЕДУРИ АУДИТУ
Мова HTML


Категорія: Банківські операції | Додав: koljan (20.02.2011)
Переглядів: 1785 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП