ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Фізика » Теорія Ейнштейна

Спростована теорія Ейнштейна
У вівторок (27.01.2009) були озвучені результати дослідження російських учених, які ставлять під сумнів теорію відносності Ейнштейна. Більш того, як стверджують дослідники, сучасне уявлення про будову атома невірно: жодної третьої частки в його структурі бути не може.
«Наукові журнали не приймають до публікації його роботи з формулюванням «не відповідає сучасним уявленням». Як розповів член Медико-технологічної академії при МДТУ ім. Баумана Джабраїл Базієв, в ході проведеного їм експерименту з ртутної лампи високого тиску за допомогою інтерференційних фільтрів були виділені сині, зелені і червоні пучки променів.

Виміри показали, що швидкості їх поширення різні, а це, упевнений Базієв, ніяк не стикується з сучасними даними науки: згідно підручника фізики, швидкість поширення світла є незмінною (2,99792458х108 м/с) і однаковою для всіх видів випромінювання. Тобто «швидкість світла ніколи не була фундаментальною константою», заявив учений.

Спростуванням теорії Ейнштейна Джабраїл Базієв не обмежився: за його словами, тепер спростовані самі уявлення сучасної фізики про будову і структуру елементарної частки.

Нагадаємо, сучасна теорія стверджує, що атом складається з позитивно зарядженого ядра (у свою чергу ділиться на протони і нейтрони), довкола якого обертається електрон. Згідно ж теорії, запропонованою Базієвим, атом складається з неділимих електронів і електрино - позитивно зарядженої частки, яка має постійну масу і заряд. Тобто, всупереч думці останніх учених, в елементарному атомі немає третьої частки - він складається лише з електронів і електрино. І скільки б ні дробили атоми, зрештою все одно вийдуть лише електрон і електрино.

«У V столітті до н.е. старогрецький філософ Демокріт міркував, що якщо узяти камінь і почати його дробити на частини, то рано чи пізно ми дійдемо до шматочків, які вже ні на що не діляться, саме ці частки він назвав атомом (др.-грец. Atomos - неділимий). Виявилось, що ми лише сьогодні підійшли до такого поняття атома: електрон і електрино і є ті самі частки, які далі не діляться», - заявив вчений.

За твердженням Базієва, «саме електрино є носієм електричного струму, магнітного поля, світлового випромінювання і займає в структурі атома 99,83% по масі».

Якщо передбачити, що нове бачення буде прийняте міжнародним вченим співтовариством, то перекреслені будуть не лише теоретичні уявлення, що існують на даний момент. Під сумнів ставляться і деякі дорогі наукові проекти, що реалізовуються вченими. Наприклад, будь-який сенс втратить гучний запуск Великого адронного коллайдера (ВАК): оскільки в елементарному атомі окрім електронів і електрино немає жодних інших часток, у тому числі і частки Хіггса, то і шукати її, вважає Базієв, марно.

Втім, запуск Вака не приведе до яких-небудь катастроф або руйнувань, заспокоїв Базієв.

Відзначимо, що відгуків на роботу Базієва і з боку колег досі немає. Хоча, як говорить вчений, певний інтерес до даної області дослідження є на Заході, тим більше що теорія відкриває чималі можливості для практичного використання: по словах Базієва, його відкриття дозволяє використовувати «магнітне поле Землі», яке, - якщо розрахунки вірні, а в цьому він не сумнівається, - є «невичерпним джерелом енергії».

При цьому, як признався Базієв, наукові журнали в Росії не приймають до публікації його роботи з формулюванням «не відповідає сучасним уявам».

Поки не вдалося отримати яких-небудь коментарів відносно цієї теорії від авторитетних наукових організацій або експертів. Проте відкриття вже викликало бурхливу реакцію в блогах, причому треба відзначити, що відгуки в більшості своїй - скептичні: наприклад, з приводу того, що швидкість поширення світла не є фундаментальною константою, користувач «Живого Журналу» під ніком zaslany-kazak пояснює: «Сучасна фізика говорить про незалежність суто у ВАКУУМІ. Те що в СЕРЕДОВИЩІ швидкість світла залежить від довжини хвилі називається ДИСПЕРСІЄЮ і її легко можна спостерігати за допомогою тривіальної скляної призми. Це 10 клас школи».

Як повідомляє портал Elbrusoid.org, Джабраїл Харуновіч Базієв - лідер дослідницької групи, член Медико-технологічної академії при МДТУ ім. Баумана. Відкрив і описав до нього невідому тварину у фауні Кавказу - кавказького горностая. Також, стверджує Elbrusoid.org, Базієв вирішив фізичну суть постійної Планка, рівняння стану реальних газів, що включає 16 параметрів в явному вигляді і дев'ять, - в неявному (рівняння Клайперона-Мендєлєєва містить лише шість параметрів), і збудував нову міждисциплінарну теорію фізики, опубліковану в книзі «Основи єдиної теорії фізики» (М., Педагогіка, 1994 р., 640 с.).

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Спростована теорія Ейнштейна» з дисципліни «Теорія Ейнштейна»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Аудит резервного капіталу
Аудит розрахунку фіксованого сільськогос-подарського податку і за...
Кредитний договір — основа кредитних взаємовідносин
Формування звітних фінансових документів
Аудит запасів. мета і завдання аудиту


Категорія: Теорія Ейнштейна | Додав: admin (10.10.2010)
Переглядів: 2029 | Теги: Сандерсон Брендон - Город богов, Хофманн Альберт - ЛСД – мой трудный | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП