Припинення ведення особистого селянського господарства
Припинення ведення особистого селянського господарства відбувається згідно зі ст. 11 Закону від 15 травня 2003 р. у разі: 2 рішення членів особистого селянського господарства про припинення його діяльності; 3 якщо не залишилось жодного члена господарства або спад коємця, який бажає продовжити його ведення; 4 припинення прав на земельну ділянку. Останнє може бути на підставі ст. 140 ЗК України в разі добровільної відмови власника від права на земельну ділянку; смерті власника за відсутності спадкоємця; відчуження земельної ділянки за рІшен- Урядовий кур'єр. - 2004,22 січня. 235 РОЗДІЛ 11 Права членів особистого селянського господарства на землі
ням власника; звернення стягнення на вимогу кредитора; відчуження земельної ділянки для суспільних потреб; конфіскації за рішенням суду. При використанні земельної ділянки не за цільовим призначенням право на неї може бути припинено примусово (у судовому порядку). У разі припинення ведення особистого селянського господарства сільська, селищна, міська рада за місцем розташування земельної ділянки, наданої для цих цілей, вилучає його з обліку відповідних господарств.
Ви переглядаєте статтю (реферат): «Припинення ведення особистого селянського господарства» з дисципліни «Землі сільськогосподарського призначення: права громадян України»