ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Формати повідомлень і прикладні програми роботи з електронною поштою
Формат повідомлення ЕП був схвалений МККТТ і закріплений у стандарті Х.400. Кожне повідомлення електронної пошти повинне мати стандартний заголовок з інформацією про відправника (From), отримувача (To), тему повідомлення (Subject) і коди статусу листа. У темі повідомлення бажано також зазначити, які утиліти стиснення і перетворення були використані відправником.
Програми роботи з електронною поштою зазвичай передбачають окремі ділянки для введення заголовка повідомлення і самого по-відомлення.
Серед основних програм для роботи з електронною поштою мо-жна назвати:
Outlook Express, вбудовану в Internet Explorer.
CC:Mail. Працює в DOS, має SMTP-шлюз — запускає UUEncode, UUDecode, підтримує MIME, VIM.
Microsoft Mail. Добре взаємодіє з іншими системами, підтримує протокол SMTP.
Lotus Notes. Не є пакетом для роботи з електронною поштою, але більшість її користувачів не використовують усіх можливостей, обмежуючись виключно електронною поштою. Розвинута взаємодія з CC:Mail.
MCI Mail — досить популярна програма, що працює під DOS.
Eudora — для платформи Macintosh (PC Eudora — for Windows). Кожний користувач може мати доступ до пошти зі своїм паролем. Підтримка псевдонімів. Підтримує МІМЕ.
Pegasus Mail — для Windows, Novell NetWare. Вільно розповсюджується, але керівництво користувача коштує 150 доларів США. Має ряд утиліт, які дозволяють, приміром, пересилати документи текстових редакторів або факси, працювати з телефонними повід-омленнями. Після конфігурації можна створювати, отримувати й читати повідомлення. Можна створювати і зберігати списки розсил-ки, вести адресні книги, шифрувати повідомлення.
NetManage Mail (поставляється з пакетом Chameleon). Має ме-нше можливостей, ніж Eudora чи Pegasus Mail. Основний момент — реєстрація користувачів, після чого робота стає елементарною — створення, посилання та отримання текстових повідомлень.
RFD Mail — умовно-безплатна (30 доларів США). Власне, не є лише поштовою програмою, бо дозволяє відправляти і отримувати кореспонденцію, працюючи з поштовими системами різних служб on-line. Довгою є установка пакета — необхідно сконфігурувати поштовий офіс. Дозволяє використання адресної книги. Отримання кореспонденції з усіх поштових служб (перевіряється надходження через певні проміжки часу). Створення і розсилання листів дещо відрізняється від інших програм.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Формати повідомлень і прикладні програми роботи з електронною поштою» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Сучасний стан систем телекомунікацій в Україні
Аудит нематеріальних активів. Мета і завдання аудиту
Проектний контроль
Задача о двух яйцах
Особливості організації аудиту в агропроми-словому комплексі Укра...


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 1950 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП