ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Законодавчі акти - Про заходи спрощення формальностей, пов'язаних з перетинанням державного кордону

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Законодавчі акти - Про заходи спрощення формальностей, пов'язаних з перетинанням державного кордону
Про заходи щодо подальшого спрощення формальностей, пов'язаних з перетинанням державного кордону особами і транспортними засобами КМ України
Розпорядження КМ від 28.05.2001 № 228-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 28 травня 2001 р. N 228-р
Київ
Про заходи щодо подальшого спрощення формальностей, пов'язаних з перетинанням державного кордону особами і транспортними засобами
1. МЗС, МВС і Держкомкордону із залученням інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади подати до 1 липня 2001 р. Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до відповідних нормативно-правових актів стосовно в'їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства.
2. Дозволити Держмитслужбі здійснювати у спрощеному порядку без оформлення автомобільної митної декларації (форма МД-7) транспортних засобів, які перебувають на обліку в реєстраційних органах іноземних держав та тимчасово ввозяться на митну територію України нерезидентами - фізичними особами, визначеними на момент перетину митного кордону України власниками таких транспортних засобів або членами їх сімей (дружиною, чоловіком, дітьми, батьками) для власних потреб. Порядок спрощення пропуску зазначених транспортних засобів установлюється Держмитслужбою.
3. МОЗ за участю МЗС забезпечити починаючи з 1 вересня ц. р. реалізацію страхових полісів (сертифікатів) з надання екстреної медичної допомоги іноземним громадянам та особам без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, шляхом укладення угод українськими страховиками з іноземними страховими компаніями про взаємне визнання полісів медичного страхування та відшкодування витрат лікувальним закладам України.
4. МВС, Державній податковій адміністрації забезпечувати за погодженням з Держкомкордоном розміщення постів Державтоінспекції МВС та пунктів несення служби працівниками міліції на під'їзних шляхах до пунктів пропуску через державний кордон у межах контрольованих прикордонних районів.
5. Мінтрансу, Держмитслужбі, Мінекономіки, Мінфіну і Державній податковій адміністрації підготувати за участю Національного банку і подати до 1 вересня ц. р. Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо вдосконалення механізму надання фінансових гарантій під час здійснення транзитних перевезень підакцизних товарів залізничним транспортом.
6. Мінтрансу, Держмитслужбі, Мінекономіки та Антимонопольному комітетові затвердити до 1 липня ц. р. умови проведення тендерів з питань визначення підприємств для здійснення транспортно-експедиційного і митно-брокерського обслуговування вантажоперевізників у пунктах пропуску через державний кордон, попередньо визначивши порядок їх діяльності.
7. Мінтрансу разом з Мінекономіки, МВС, Держмитслужбою, Держкомкордоном та Державною податковою адміністрацією підготувати до 1 липня ц. р. (з урахуванням вимог статей 3 і 4 Закону України "Про транзит вантажів") проекти постанов Кабінету Міністрів України щодо визначення переліку пунктів пропуску через державний кордон та основних напрямків транзиту іноземних товарів через митну територію України, а також затвердження правил прямування через цю територію іноземних вантажних автотранспортних засобів.
8. Мінекономіки, Держмитслужбі та Державній податковій адміністрації із залученням інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади підготувати до 1 серпня ц. р. законопроект про внесення змін до законодавчих актів України з питань регулювання ринку автомобілів в Україні щодо спрощення порядку тимчасового ввезення легкових транспортних засобів для власних потреб нерезидентами - фізичними особами.
9. Мінекоресурсів перевірити до 1 жовтня ц. р. стан дотримання вимог природоохоронного і земельного законодавства в пунктах пропуску через державний кордон та в зонах їх обслуговування.
10. Мінтрансу разом з Держкомкордоном, Держмитслужбою, МОЗ, Мінагрополітики, Мінекоресурсів, Мінкультури, МЗС, МВС та Державною податковою адміністрацією підготувати у тримісячний термін проект Положення про прикордонну залізничну станцію, на території якої діє пункт пропуску через державний кордон, і подати його до Кабінету Міністрів України.
11. Мінтрансу, Держмитслужбі, Держкомкордону, Держбуду, Держкомзему, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, облдержадміністраціям підготувати до 30 грудня ц. р. проект постанови Кабінету Міністрів України про встановлення вимог до проектування, будівництва (реконструкції) пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного, залізничного, морського, повітряного, пішохідного, поромного і річкового сполучення.

Перший віце-прем'єр-міністр України
Ю. ЄХАНУРОВ

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП