ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ

Статистика


Онлайн всего: 12
Гостей: 12
Пользователей: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Правові та юридичні науки » Митне право України

Виконання постанов митних органів про накладення стягнення за порушення митного законодавства
Постанови митних органів про накладення стягнення у справі про порушення митного законодавства є обов’язковими для виконання як особами, що притягуються до відповідальності, так і тими, через посередництво яких такі постанови реалізуються. Виконання постанов здійснюється у порядку, передбаченому главою 62 МК України.
Постанова митного органу про накладення стягнення за порушення митного законодавства підлягає виконанню після закінчення строку оскарження або відмови у задоволенні скарги. Митний орган, який виніс постанову про накладення стягнення за порушення митного законодавства, у більшій мірі виконує її самостійно. Якщо це неможливо, то воно здійснюється через державного виконавця. У разі винесення митним органом кількох постанов про накладення стягнень за порушення щодо однієї особи, кожна постанова або рішення виконується окремо.
У той же час встановлена давність виконання постанови митного органу про накладення стягнення. Не підлягає виконанню постанова митного органу про накладення стягнення за порушення митного законодавства, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення постанови або рішення.
Контроль за правильним і своєчасним виконанням постанови митного органу про накладення стягнення за порушення митного законодавства здійснюється митним органом, який виніс постанову.
У той же час стосовно особливості накладеного на винну особу стягнення здійснюється його виконання. Так, постанова митного органу про накладення стягнення у вигляді попередження виконується митним органом, який виніс постанову, шляхом оголошення постанови порушнику з врученням копії такої постанови. Якщо постанова митного органу про накладення стягнення у вигляді попередження виноситься за відсутності порушника, копія постанови видається або надсилається йому протягом трьох днів з дня її винесення.
Штраф повинен бути сплачений особою, яка вчинила порушення, не пізніше п’ятнадцяти днів з дня вручення або надіслання їй постанови митного органу про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови — не пізніше п’ятнадцяти днів з дня залишення скарги без задоволення або відхилення протесту. Сума штрафу вноситься винною особою до Державного бюджету України у встановленому законодавством України порядку.
У разі відмови особи добровільно виконати накладене на неї стягнення у вигляді штрафу проводиться примусове виконання постанови. Якщо сума штрафу не була сплачена у встановлений строк, вона стягується митним органом з вартості товарів, вилучених для забезпечення цього стягнення, або у примусовому порядку з грошових доходів або коштів особи, яка вчинила порушення митного законодавства, шляхом направлення фінансовому органу, банку, іншим фінансово-кредитним установам, які мають ліцензію Національного банку України, повідомлення про звернення постанови до виконання. У тому разі, якщо стягнення суми штрафу з коштів фізичної або юридичної особи неможливе, стягнення сум штрафу здійснюється на підставі постанови митного органу державним виконавцем шляхом звернення на майно цієї особи або на частку такого майна, що перебуває у спільній власності. Постанова, за якою стягнення суми штрафу проведено уповноваженим органом повністю, з відміткою про виконання, повертається митному органу, а кошти від штрафів перераховуються до Державного бюджету України.
Якщо товари і транспортні засоби, які підлягають конфіскації, не вилучені митним органом, особа, яка притягається до відповідальності за порушення митного законодавства, повинна доставити їх до цього органу не пізніше п’ятнадцяти днів з дня вручення їй копії рішення суду про конфіскацію. Якщо копія зазначеного рішення надсилається поштою, вона вважається врученою з дня відправлення. Коли товари і транспортні засоби, що підлягають конфіскації, не доставлено до митного органу у встановлений строк, конфіскація здійснюється у примусовому порядку державним виконавцем за місцем проживання чи знаходження порушника. Рішення суду про конфіскацію товарів і транспортних засобів з відміткою про виконання надсилається митному органові.
За неможливості конфіскації товарів і транспортних засобів, щодо яких судом винесено постанову про конфіскацію, з особи, яка вчинила порушення митного законодавства, стягується вартість зазначених товарів і транспортних засобів у порядку, передбаченому для стягнення штрафу.
Постанова митного органу про накладення стягнення за порушення митного законодавства на осіб, які проживають або знаходяться за межами України, виконується за рахунок майна цих осіб, яке знаходиться на території України. У разі відсутності в Україні майна, що належить таким особам, порядок виконання постанови митного органу про накладення на них стягнень визначається законодавством України та міжнародними угодами про правову допомогу з державами, на території яких проживають або перебувають притягнуті до відповідальності особи.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Виконання постанов митних органів про накладення стягнення за порушення митного законодавства» з дисципліни «Митне право України»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Маятник в воде
Вартість облігаційної позики
Оцінка
Ознайомлення з об’єктом аудиту
Аудит установчих документів


Категорія: Митне право України | Додав: koljan (28.10.2011)
Переглядів: 1030 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП