ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Законодавчі акти - Щодо порядку тимчасового ввезення транспортних засобів громадянами-нерезидентами

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Законодавчі акти - Щодо порядку тимчасового ввезення транспортних засобів громадянами-нерезидентами
Щодо порядку тимчасового ввезення транспортних засобів громадянами-нерезидентами
Державна митна служба Лист від 01.06.2001 № 1/09-2785-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ від 01.06.2001 р. N 1/09-2785-ЕП
Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.05.2001 N 228-р "Про заходи щодо подальшого спрощення формальностей, пов'язаних з перетинанням державного кордону особами і транспортними засобами", до затвердження в Міністерстві юстиції України наказу Державної митної служби від 01.06.2001 N 372 "Про спрощення порядку переміщення засобів через митний кордон України", з 02.06.2001 встановити наступний порядок тимчасового ввезення транспортних засобів (код 87.03 за Гармонізованою системою опису та кодування товарів) громадянами-нерезидентами.
1. Призупинити використання митної декларації МД-7, форму якої встановлено наказом Держмитслужби від 25.06.99 N 393 "Про затвердження Правил митного оформлення транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів, що переміщуються через митний кордон України" для декларування легкових транспортних засобів (код 87.03 за Гармонізованою системою опису та кодування товарів), які перебувають на обліку в реєстраційних органах іноземних держав та тимчасово ввозяться на митну територію України нерезидентами - фізичними особами, визначеними в момент перетину митного кордону України власниками таких транспортних засобів, або членами їх сімей (дружиною, чоловіком, дітьми, батьками) для власних потреб.
2. На вимогу громадян, зазначених у пункті 1 цього листа, митні органи зобов'язані оформлювати письмову митну декларацію, форму якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.97 N 748 "Про перелік відомостей, що оголошуються громадянами за встановленою формою у разі переміщення ними через митний кордон України товарів та інших предметів".
Громадяни надають у пункті 4 письмової митної декларації письмове зобов'язання такого змісту: "Я, ___________________________________, зобов'язуюсь вивезти цей транспортний засіб за межі митної території України".
3. Установити, що у випадках, якщо громадянами, зазначеними в пункті 1 цього листа, письмова митна декларація не заповнюється, тимчасове ввезення легкових транспортних засобів такими громадянами здійснюється з поданням митним органам України письмового зобов'язання про зворотне вивезення легкового транспортного засобу. На письмовому зобов'язанні проставляються ініціали та прізвище інспектора, що здійснював митне оформлення, та відбиток штампа "Під митним контролем". Після пропуску легкового транспортного засобу письмове зобов'язання повертається власникові такого транспортного засобу для зберігання разом з документами на транспортний засіб протягом періоду його тимчасового ввезення в Україну.
4. Бланк письмового зобов'язання про зворотне вивезення легкового транспортного засобу (додається) виготовляється митним органом на аркушах паперу формату А6 за допомогою комп'ютера або ксерокопіювального апарата й безкоштовно надається громадянам. Начальникам митниць узяти на контроль виконання встановленого порядку. Додаток: на 1 арк.
Додаток
Зобов'язання про зворотне вивезення легкового транспортного засобу
Я, __________________________________________________, зобов'язуюсь
(прізвище та ім'я власника транспортного засобу)
вивезти за межі митної території України легковий транспортний засіб _________________________________________________________________. (марка, N кузова, рік випуску)
Про відповідальність згідно із статтею 113 Митного кодексу України в разі порушення цього зобов'язання ознайомлений.
Дата _____________
Підпис власника __________ ______________________________
(ініціали, прізвище інспектора митниці)
Підпис __________________
Місце для штампа
"Під митним контролем"

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП