ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Законодавчі акти - Щодо уникнення випадків ухилення від сплати митних та інших обов'язкових платежів

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Законодавчі акти - Щодо уникнення випадків ухилення від сплати митних та інших обов'язкових платежів
Щодо уникнення випадків ухилення від сплати митних та інших обов'язкових платежів при ввезенні транспортних засобів
Державна митна служба Лист від 01.06.2001 № 1/09-2765-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ від 01.06.2001 р. N 1/09-2765-ЕП
Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць
З метою уникнення випадків ухилення резидентів - фізичних осіб від сплати митних та інших обов'язкових платежів при ввезенні транспортних засобів та відповідно до частини четвертої ст. 38 Митного кодексу України повідомляємо:
1. Починаючи з 01.07.2001 митне оформлення транспортних засобів (код 87.03 за Гармонізованою системою опису та кодування товарів), що ввозяться в Україну резидентами - фізичними особами, проводити зі сплатою митних та інших обов'язкових платежів виключно в пунктах пропуску на митному кордоні України безпосередньо при ввезенні цих транспортних засобів в Україну. Нарахування митних та інших обов'язкових платежів при ввезенні транспортних засобів здійснюється за уніфікованою митною квитанцією МД-1.
2. Оформлення Посвідчення на реєстрацію транспортного засобу в органах ДАІ МВС України здійснювати відповідно до вимог наказу Держмитслужби України від 25.06.99 N 393 "Про затвердження Правил митного оформлення транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів, що переміщуються через митний кордон України" у митницях за місцем проживання власників таких товарів. Зазначені вимоги не поширюються на транспортні засоби:
- що були виготовлені до 01.01.99;
- що ввозяться в разі переселення громадян на постійне місце проживання в Україну;
- що ввозяться громадянами, зазначеними в статтях 59 - 63, 65 - 67 Митного кодексу України, а також працівниками дипломатичних установ України за кордоном; - що ввозяться резидентами
- фізичними особами, які виїжджали в службові відрядження за межі України та мають право ввезти в Україну предмети без сплати мита, акцизного збору й податку на добавлену вартість на суму, що не перевищує 50 відсотків заробленої іноземної валюти, за умови документального підтвердження наявності цих пільг.
Начальникам митниць забезпечити інформування громадян та взяти під особистий контроль і відповідальність дотримання встановленого порядку.

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП