ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Законодавчі акти - Щодо порядку отримання дозволу на повернення транспортних засобів

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Законодавчі акти - Щодо порядку отримання дозволу на повернення транспортних засобів
Щодо порядку отримання дозволу на повернення транспортних засобів, раніше ввезених для постійного користування Державна митна служба , Лист № 09/1-172-ЕП від 17.01.2001

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ від 17.01.2001 р. N 09/1-172-ЕП
Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць
Правила митного оформлення транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів, що переміщуються через митний кордон України (далі - Правила), затверджено наказом Держмитслужби України від 25.06.99 N 393. У зв'язку з тим, що зазначеними Правилами порядок вивезення неоформлених у митному відношенні транспортних засобів, раніше ввезених для постійного користування, у зв'язку з відмовою громадянина не передбачено, повернення зазначених транспортних засобів здійснювати виключно за дозволом, наданим Держмитслужбою України у кожному окремому випадку.
Для отримання дозволу на повернення транспортних засобів встановити наступний порядок:
1. У разі отримання заяви громадянина про повернення транспортного засобу особистого користування митниця аналізує документи та з пропозиціями про можливість такого повернення надсилає до регіональної митниці копії документів. Згідно п. 36 Правил власнику видається завірена відтиском особистої номерної печатки інспектора митниці довідка довільної форми про те, що зазначені в довідці документи перебувають у справах митниці.
2. Регіональна митниця аналізує матеріали та у разі згоди з пропозиціями підпорядкованої митниці надсилає до Держмитслужби свої пропозиції для прийняття остаточного рішення про можливість повернення транспортного засобу.
3. Держмитслужба у встановлені терміни розглядає зазначені документи та інформує про прийняте рішення регіональну митницю.
4. Повернення транспортного засобу здійснюється митницею з оформленням декларації форми МД-7 у порядку, встановленому наказом Держмитслужби України від 26.07.2000 N 407 "Про затвердження Порядку заповнення декларації форми МД-7 на ввезення/вивезення транспортного засобу індивідуального користування, номерного вузла чи агрегату".
5. Митниця, що оформила МД-7 на повернення транспортного засобу надсилає до Держмитслужби копію декларації МД-7 та підтвердження про перетин митного кордону даним транспортним засобом.
Згідно п. 2.7.5.2 Порядку нарахування митних зборів, мита, податку на додану вартість та акцизного збору при митному оформленні товарів, транспортних засобів та запасних частин до них, які переміщуються через митний кордон України і належать громадянам, який затверджено наказом Держмитслужби України від 27.03.2000 N 164, до терміну перебування під митним контролем не включається час, витрачений на отримання інформації, потрібної для здійснення митного оформлення товарів, транспортних засобів та запасних частин до них, за запитом, надісланим одним митним органом іншому (у тому числі центральному апарату Державної митної служби України), а також іншим державним установам. Начальникам митниць взяти під особистий контроль дотримання встановленого порядку під особисту відповідальність.

Голова Служби
Ю. П. Соловков

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП