ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ

Статистика


Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Правові та юридичні науки » Митне право України

Поєднання та виділ справ про порушення митних правил
Поєднання та виділ справ про порушення митних правил здебільшого спричинено особливостями суб’єктів митних правопорушень і проводиться у тому разі, коли в ході провадження про порушення митних правил можуть виникнути обставини, які вимагають цього.
В одному провадженні поєднуються справи про порушення митних правил у разі:
• за здійснення яких притягується до відповідальності одна і та ж особа;
• притягується до відповідальності декілька осіб як співучасники.
Виділ справи про порушення митних правил можливий у передбачених чинним законодавством випадках та за умови, якщо таке виділення не відобразиться на всебічності, повноті і об’єктивності вирішення справи.
Докази порушення митних правил є важливим питання при провадженні про порушення митних правил. Відповідно до ст. 251 КпАП України доказами у справі про адміністративні правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи у його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Під предметом доказування при провадженні справи про порушення митних правил розуміється сукупність обставин, що підлягають доказуванню. Відповідно доказуванню підлягає:
1) подія правопорушення;
2) вина фізичної особи чи посадової особи у порушенні митних правил;
3) факт здійснення порушення митних правил юридичними особами, а також особою, яка займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи;
4) обставини, які впливають на ступінь і характер вини особи, що притягується до відповідальності за порушення митних правил;
5) причини та умови, які сприяли учиненню порушення митних правил.
Предмет доказування включає у себе такі обставини, які повинні бути обов’язково встановлені для правильного провадження та розгляду справи по суті. Ці обставини встановлюються у ході опитування і фіксуються у протоколах, зафіксованими у документах даними, що отримані у ході митного контролю, догляду, провадженні митного оформлення, у ході ведення провадження про порушення митних правил, поясненнями осіб, які притягуються до відповідальності, свідків, висновками експертизи, речовими і письмовими доказами.
Докази про порушення митних правил повинні бути у встановленому порядку зібрані уповноваженими посадовими особами, у межах їх повноважень з дотримання встановлених порядку, способів і форм.
Оцінка доказів проводиться посадовою особою за її внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному дослідженні всіх обставин справи у їх сукупності. Посадова особа при цьому керується виключно законом і правосвідомістю. Ніякі докази наперед не мають переваги над іншими.
Оцінка доказів свідчить про готовність посадової особи винести по справі відповідне рішення. Оцінці підлягає кожен окремий доказ, що відноситься до факту скоєння порушення митних правил.
Класифікація доказів порушення митних правил підлягає визнаним у науці критеріям, відповідно до яких прийнято розрізняти такі їх види:
• протоколи та інші документи, які складені при проведені митного контролю і проведені митного оформлення, провадженні у справі про порушення митних правил чи при її розгляді;
• пояснення осіб, які притягуються до відповідальності;
• пояснення свідків;
• висновки експерта;
• речові докази;
• письмові докази.
Ці докази добуваються в ході процесуальних дій, які можна поділити на дві групи.
До першої групи відноситься дії, які здійснюються посадовими особами митних органів, у провадженні яких знаходиться справа про порушення митних правил. Вони спрямовані на безпосереднє виявлення, закріплення і вилучення доказів у справі. Сюди відносяться опитування особи, що притягується до відповідальності за порушення митних правил, опитування свідків, митне обстеження, огляд, пред’явлення товарів для пізнання, експертиза, вилучення товарів і транспортних засобів. З деякими варто ознайомитися більш детально.
Проведення митного обстеження є однією із невідкладних і важливих процесуальний дій, що спрямована на виявлення, закріплення і вилучення доказів про порушення митних правил. Обстеженню підлягають території, приміщення та транспортні засоби.
Митний огляд проводиться як при складанні протоколу про порушення митних правил, проведенні митного обстеження, вилученні товарів, транспортних засобів і документів на них та інших предметів, так і як самостійна процесуальна дія. Він, як і попередня процесуальна дія, проводиться у присутності понятих, а в разі необхідності й особи, яка притягується до відповідальності за порушення митних правил.
В необхідних випадках при огляді проводиться виміри, застосовується фото- і кінозйомка, відеозапис, складаються плани, креслення, схеми, беруться проби і зразки, копії з документів.
Для пізнання пред’являються товари, транспортні засоби, документи на них, інші предмети, які вилучені при складані протоколу про порушення митних правил й інших процесуальних діях.
Експертиза є найбільш складною процесуальною дією і комплексом заходів по залученню кваліфікованих доказів на підставі висновку фахівців. Вона проводиться на підставі мотивованої постанови в тому разі, якщо для вияснення питань потрібні спеціальні знання в галузях науки, техніки, мистецтва і др.. Експертиза проводиться або експертами митних органів або спеціалістами, які залучаються.
Витребування документів є найбільш застосовуваною процесуальною дією, яка необхідна для правильного провадження у справі. Несвоєчасне подання документів є підставою для подовження строків провадження у справі про порушення митних правил.
Витребування проводиться шляхом направлення вимоги про надання документів (форма В-1) у державні органи (податкові, Міністерства економіки, реєстраційні, інші), фізичним і юридичним особам суб’єктам підприємництва із вказівкою кому вимога адресована, номеру справи про порушення митних правил, переліку необхідних документів.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Поєднання та виділ справ про порушення митних правил» з дисципліни «Митне право України»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Якість створення продукту
Аудиторські процедури: зміст і послідовність проведення
Загальновживані слова та слова вузького стилістичного призначення
Поточний стан об'єкту «Укриття» на ЧАЕС
Інвестиційна стратегія


Категорія: Митне право України | Додав: koljan (28.10.2011)
Переглядів: 1033 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП