ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ

Статистика


Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Використання стільникових мереж для передачі даних
Передача мови складає 90—98% трафіка стільникових мереж. Однак обсяги передачі даних такими мережами мають тенденцію до швидкого зростання.
Правильний вибір модема і його використання дозволяє ефекти-вно організувати передачу електронної пошти, відправлення та отримання факсів із переносного комп’ютера. Можна навіть пере-творити його на мобільний вузол своєї локальної мережі.
Для передачі даних через аналогову стільникову мережу пересу-вному абонентові потрібен стільниковий модем, який підтримував би один із стільникових протоколів передачі (MNP10, MNP10EC, ZyCELL, ETC, TX-CEL). За допомогою модемів, що підтримують стільникові протоколи передачі даних стільниковим з’єднанням, ко-ристувачі можуть отримати надійний комутований канал для пере-дачі даних зі швидкістю 9,6 Кбіт/с (без стиснення), а за сприятливих радіоумов — 14,4 Кбіт/с. Вадою такої системи є необхідність вико-ристання стільникових модемів на обох кінцях з’єднання. Якщо ж на одному кінці встановлено звичайний модем, то надійність і про-дуктивність з’єднання можуть бути не дуже високими. Віднедавна постачальники послуг стільникового зв’язку розв’язують цю про-блему розміщенням банку модемів у комутаційних центрах мобіль-ного зв’язку, суміщених із базовими станціями мережі. Протокол стільникового модема діє лише на ділянці до такого центру, а на решті з’єднання працює протокол звичайного модема.
Усі стандарти цифрових стільникових мереж зв’язку забезпечу-ють взаємодію з ISDN і КТМЗК.
Для передачі даних за допомогою стільникового телефону є не-обхідним таке обладнання:
1. Портативний комп’ютер зі слотом PC Card Type 2.
2. Стільниковий телефон, з’єднаний із цифровою мережею.
3. Адаптер, що вставляється у слот PC Card.
4. З’єднувальний шнур.
Адаптер розпізнається системою як звичайний модем. В адаптері потік даних розбивається на послідовність фреймів по 200 бітів, що передаються блоками по 240 бітів (40 бітів — службова інформація, необхідна для контролю якості й корекції похибок). Швидкість пе-редачі даних при цьому складає 9600 біт/с.
GSM підтримує протоколи: V.21, V.22, V.22bis, V.23, V.26ter, V.32, MNP5.
Отже, щоб використовувати стільникові мережі для передачі да-них, треба мати відповідне технічне забезпечення — мобільний те-лефонний апарат, адаптер зі шнуром, портативний комп’ютер, а та-кож заплатити за підключення до стільникової мережі, своєчасно вносити абонентську плату і плату за передачу даних, оплачувати трафік і, можливо, платити за послуги електронної пошти.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Використання стільникових мереж для передачі даних» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Збір за право використання місцевої символіки
На наклонной плоскости
Мешканці верхніх поверхів старіють швидше, ніж їх сусіди знизу
СУТНІСТЬ, ВИДИ ТА ЗАКОНОМІРНОСТІ РОЗВИТКУ ІНФЛЯЦІЇ


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 1462 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП