ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ

Статистика


Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Менеджмент » Телекомунікації в бізнесі

Стандарти ISDN
1) Інтерфейс базового доступу — Basic Rate Interface (BRI). Цей інтерфейс має ще декілька назв: ISDN-2, 2B+D, DSL (Digital Subscriber Line — абонентська цифрова лінія).
Стандарт BRI призначений для місцевого використання теле-фонними компаніями. Може забезпечити всі потреби, пов’язані з доступом до Internet, дешевший у реалізації, ніж інші стандарти ISDN, що вимагають ширшої смуги частот.
За стандартом BRI в ISDN вирізняються три дуплексні канали. Перші два називаються В-каналами; ними можуть передаватися дані (або мова) в цифровому вигляді зі швидкістю 64 Кбіт/с кож-ний. Третій канал називається D-каналом (дельта-каналом), його швидкість — 16 Кбіт/с, і він використовується для передачі служ-бової інформації, необхідної для встановлення і підтримання зв’язку. (Для порівняння: під час передачі даних за допомогою модема значна частина смуги пропускання витрачається на служ-бову інформацію).
Два В-канали можна об’єднати в один із швидкістю передачі да-них 128 Кбіт/с (це може використовуватися для ділового застосу-вання в офісах). Отже, технологія ISDN забезпечує швидкість пере-дачі даних майже в шість разів більшу, ніж модеми, на 28,8 Кбіт/с.
2) Інтерфейс основного доступу — Primary Rate Interface (PRI). Відомий також як ISDN-23, EDSL (Extended Digital Subscriber Line — розширена абонентська цифрова лінія).
PRI застосовується для підключення до ISDN груп користувачів — локальних мереж, АТС установ та інших багатокористувацьких ко-мутаційних систем.
У світі затвердилося декілька стандартів інтерфейсу PRI:
ISDN-23 — північноамериканський (використовується у США, Канаді, Мексиці, Японії, Північній Кореї), передбачає 23 В-канали і один D-канал, розширені до 64 Кбіт/с у кожному. Відтак, можна легко підрахувати, що пропускна здатність цього стандарту стано-витиме 1,544 Мбіт/с (23  64 Кбіт/с). Це — майже таке саме значен-ня, як і для виділеної лінії Т1, але витрати істотно менші.
ISDN-30 — європейський стандарт PRI передбачає 30 В-каналів і один D-канал. Сумарна пропускна здатність цього стандарту — 2,048 Мбіт/с.
Широкосмугова ISDN (Broad-band ISDN—BISDN) — пропускна здатність понад 600 Мбіт/с, дозволяє здійснювати пересилку відео-зображень одночасно з мовою і даними, але стандарт поки що не за-тверджено.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Стандарти ISDN» з дисципліни «Телекомунікації в бізнесі»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Слово і його ознаки
Операції по залученню вкладів і депозитів. Міжбанківський кредит
Когда «горизонтальная» линия не горизонтальна
Основні поняття системи супутникового зв’язку
БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ


Категорія: Телекомунікації в бізнесі | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 1254 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП