ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ

Статистика


Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Правові та юридичні науки » Митне право України

Адміністративне затримання
Адміністративне затримання — це один із заходів забезпечення провадження у справах про порушення митних правил, який застосовується з метою припинення порушення митних правил, шляхом складання протоколу про таке порушення при неможливості його складення на місці, забезпечення вчасного і правильного розгляду справи та виконання по ній постанови. Таке затримання може бути застосоване на строк до трьох годин.
Адміністративне затримання проводиться посадовими особами митних органів за рішенням начальника митного органу або особи, яка його заміщає. Про адміністративне затримання складається протокол установленої форми, в якому зазначається дата і місце його складення; посада, прізвище, ім’я та по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу затриманого; час і мотиви затримання. Протокол підписується посадовою особою, яка його склала, і затриманим. Якщо затриманий відмовляється підписати протокол, у ньому робиться відповідний запис.
На прохання затриманої особи про час та місце її перебування повідомляються її родичі, адміністрація за місцем роботи або навчання. При затримані неповнолітнього обов’язково повідомляються його батьки або особи, які їх заміщають.
Строк адміністративного затримання не може тривати більше трьох годин. Правда, чинним законодавством передбачено, що у виняткових випадках у зв’язку з особливою потребою можуть бути встановлені інші строки. Осіб, які порушили прикордонний режим або режим у пунктах пропуску через державний кордон, можна затримати на строк до трьох годин для складання протоколу, а в необхідних випадках для встановлення особи і з’ясування обставин правопорушення — до трьох діб з повідомленням про це письмово прокурора протягом двадцяти чотирьох годин з моменту затримання або на строк до десяти діб з санкції прокурора, якщо правопорушники не мають документів, що посвідчують їх особу.
Строк адміністративного затримання обчислюється з моменту доставлення особи, яка скоїла порушення митних правил, в службове приміщення митного органу України або інше приміщення, де провадження необхідних дій є можливим. Особи, які перебувають у стані сп’яніння, — з моменту його витверезіння. Стосовно осіб, які знаходилися у службовому приміщенні у зв’язку із здійсненням митного контролю, строк адміністративного затримання рахується з моменту закінчення такого контролю.
Про адміністративне затримання складається установленої форми протокол.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Адміністративне затримання» з дисципліни «Митне право України»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: СУТНІСТЬ ГРОШЕЙ. ГРОШІ ЯК ГРОШІ І ГРОШІ ЯК КАПІТАЛ
СПОСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Аудит витрат на виробництво продукції тваринництва
Маятник в воде
МАРКЕТИНГОВЕ РОЗУМІННЯ ТОВАРУ


Категорія: Митне право України | Додав: koljan (28.10.2011)
Переглядів: 1493 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП