ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ

Статистика


Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Аудит » Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств

Аудит обліку витрат на формування основного стада
Аудит обліку витрат на формування основного стада передбачає перевірку:
• правильності розподілу витрат на формування основного стада та інші цілі;
• повноту й достовірність відображення витрат на формуван-ня основного стада в бухгалтерському обліку;
• правильність визначення балансової вартості дорослих тва-рин та повноти їх оприбуткування.
Витрати на формування основного стада включають такі їх види: витрати по вирощуванню власного молодняку, який пере-водиться в основне стадо; витрати на закупівлю дорослих тварин у племінних чи спеціалізованих підприємствах по вирощуванню нетелів. Облік таких витрат здійснюється за дебетом субрахунку 107 «Робоча і продуктивна худоба», та кредитом рахунку 155 «Формування основного стада» (відображується вартість тварин, пере-ведених в основне стадо). Аналітичний облік по кожному субра-хунку ведеться у Журналі 16 с.-г. та в Книзі обліку виробництва.
Для встановлення правильності відображення в обліку витрат на придбання дорослих тварин аудитору необхідно перевірити їх достовірність на дільницях нарахування оплати праці та вартості послуг допоміжних виробництв на дебеті субрахунку 155 «Фор-мування основного стада» і кредиті рахунків 63 «Розрахунки з постачальниками і підрядниками» (на вартість тварин, закупле-них на стороні), 23 «Виробництво» (на вартість послуг власного автотранспорту), 208 «Матеріали сільськогосподарського при-значення», 27 «Продукція сільськогосподарського виробництва» (на вартість кормів, витрачених у дорозі), 372 «Розрахунки з під-звітними особами» (на використані підзвітні суми, пов’язані з ви-тратами на придбання тварин) та ін.
Правильність визначення собівартості живої маси тварин вста-новлюють за даними рахунку 21 «Тварини на вирощуванні та від-годівлі». Перевірка полягає в підтвердженні (непідтвердженні) планової собівартості живої маси тварин, переведених в основне стадо, визначеної в кінці місяця фактичної собівартості методом «червоного сторно» або додаткових записів.
Важливим аспектом є перевірка правильності визначення ба-лансової вартості дорослих тварин, зарахованих до складу осно-вних засобів, та відображення в обліку їх оприбуткування. Кореспонденція рахунків має бути такою:
Д-т 10 «Основні засоби»,
К-т 15 «Капітальні вкладення».
Аналогічною має бути кореспонденція рахунків щодо коригу-вання планової до фактичної собівартості живої маси тварин, ви-рощених у своєму підприємстві.
При перевірці слід врахувати особливості переведення в осно-вне стадо окремих видів молодняку (коні). Собівартість їх живої маси не визначається, а витрати на вирощування обчислюють ви-ходячи з балансової вартості тварин на початок року і планової собівартості кормо-днів перебування молодняку до його переве-дення в основне стадо. В обліку витрат по формуванню основного стада списання у кінці року відображується за кредитом рахунку 21 «Тварини на вирощуванні та відгодівлі» і дебетом субрахунку 155 «Формування основного стада».

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Аудит обліку витрат на формування основного стада» з дисципліни «Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Аудит малоцінних і швидкозношуваних предметів
Визначення вартості капіталу
Функціональні учасники інвестиційного процесу
. СУТНІСТЬ ТА ЕКОНОМІЧНА ОСНОВА ГРОШОВОГО ОБОРОТУ
БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ


Категорія: Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств | Додав: koljan (21.02.2011)
Переглядів: 2023 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП