ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ


ИЦ OSVITA-PLAZA

Законодавчі акти - Положення про використання резерву для відшкодування втрат за позиками К Б

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Законодавчі акти - Положення про використання резерву для відшкодування втрат за позиками К Б
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 29 вересня 1997 року N 323

м. Київ

Про затвердження "Положення про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків"
Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Правління Національного банку України
від 27 березня 1998 року N 122,
від 16 грудня 1998 року N 520,
від 6 квітня 1999 року N 168,
від 18 жовтня 1999 року N 509,
від 31 січня 2000 року N 35,
від 26 квітня 2000 року N 172,
від 6 липня 2000 року N 279

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" Правління ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити "Положення про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків" (додається) та схвалити "Рекомендації щодо визначення фінансового стану позичальників" (додаються), які носять рекомендаційний характер.

2. Зобов'язати комерційні банки беззастережно виконувати "Положення про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків".

3. Усі комерційні банки, відповідно до ст. 12.2 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", починаючи з 01.07.97 р., обов'язково здійснюють формування:

- загального резерву за рахунок прибутку, що залишається після оподаткування;

- спеціального резерву:

а) за рахунок збільшення валових витрат у розмірі, передбаченому пп. 12.2.3 та 22.13 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";

б) за рахунок прибутку, що залишається після оподаткування.

4. Встановити, що резерв на можливі втрати за позиками комерційних банків, сформований комерційними банками на дату підписання цієї постанови відповідно до Положення про порядок формування і використання резерву на можливі втрати за позиками комерційних банків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 31.01.96 р. N 20, враховується при формуванні резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків, здійсненого відповідно до "Положення про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків".

5. Зазначити, що комерційні банки можуть самостійно здійснювати списання безнадійної кредитної заборгованості за рахунок резерву, для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків відповідно до "Положення про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків".

6. Вважати такою, що втратила чинність, постанову Правління Національного банку України від 31.01.96 р. N 20 "Про внесення змін і доповнень до "Положення про порядок формування і розміри страхових фондів комерційних банків", затвердженого постановою Правління Національного банку України від 30.06.95 р. N 167.

7. Контроль за виконанням комерційними банками "Положення про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків" покласти на департаменти банківського нагляду та регіональні управління Національного банку України.


Голова
В. А. Ющенко














ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Правління
Національного банку України
від 29 вересня 1997 року N 323
(в редакції постанови Правління
Національного банку України
від 27 березня 1998 року N 122
реєстр. N 538 від 03.04.98 р.)

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок формування і використання резерву
для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями
комерційних банків
Положення втратило чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
від 6 липня 2000 року N 279)

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти




Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП