ДИПЛОМНІ КУРСОВІ РЕФЕРАТИ

Статистика


Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0ИЦ OSVITA-PLAZA

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Правові та юридичні науки » Податкове право

Порядок встановлення і введення місцевих податків і зборів
Право територіальних громад села, селища, міста на встанов-лення ними безпосередньо або через утворені органи місцевого самоврядування місцевих податків і зборів закріплено в ст. 143 Конституції України. Розвинуто конституційні положення у ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», де встановлено, що органи місцевого самоврядування відповідно до закону можуть установлювати місцеві податки і збори, які за-раховуються до місцевих бюджетів. Але в ст. 1 Закону «Про си-
стему оподаткування України» зазначено, що встановлення та скасування податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюдже-тів та державних цільових фондів здійснюється Верховною Ра-дою України. Тому органи місцевого самоврядування мають пра-во не на встановлення, а на введення місцевих податків відповідно до законів.
Крім того, Верховна Рада Автономної Республіки Крим і сіль-ські, селищні, міські ради можуть установлювати додаткові піль-ги щодо оподаткування в межах сум, що надходять до їхніх бю-джетів.
Місцеві податки та збори (обов’язкові платежі) вводяться сільськими, селищними, міськими радами відповідно до переліку та в межах граничних розмірів ставок, установлених законами України, крім збору за проїзд по території прикордонних облас-тей автотранспорту, що прямує за кордон, який вводиться облас-ними радами. При цьому введення деяких місцевих податків і зборів є обов’язковим за наявності об’єктів оподаткування або умов, з якими пов’язане запровадження цих податків і зборів (на-приклад, комунальний податок і збір з власників собак).

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Порядок встановлення і введення місцевих податків і зборів» з дисципліни «Податкове право»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ГРОШОВОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ
МЕХАНІЗМ ЗМІНИ МАСИ ГРОШЕЙ В ОБОРОТІ. ГРОШОВО-КРЕДИТНИЙ МУЛЬТИПЛІ...
GSM
Основи організації, способи і форми грошових розрахунків у народн...
Задача о двух лодках


Категорія: Податкове право | Додав: koljan (03.03.2011)
Переглядів: 1934 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
Діяльність здійснюється на основі свідоцтва про держреєстрацію ФОП